Понад 30 проектів надійшло від учасників АТО задля отримання одноразової допомоги на відкриття власної справи

Понад 30 проектів надійшло від учасників АТО задля отримання одноразової допомоги на відкриття власної справи

З метою соціальної підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції, за ініціативи голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка спеціалістами облдержадміністрації була розроблена унікальна і єдина в своєму роді програма підтримки учасників антитерористичної операції.
У грудні минулого року розроблений і затверджений порядок надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасниками АТО.
У квітні відповідно до рішення позачергової сесії Миколаївської обласної ради для надання одноразової допомоги  на відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції з обласного бюджету передбачені кошти в розмірі 1 млн грн.
Проекти можуть реалізовуватись на умовах співфінансування, термін реалізації проекту – в умовах 1 бюджетного року. Рекомендована вартість проектів в межах 50 тис. грн.
Переможці будуть відбиратись за рейтинговим списком членами конкурсної комісії до складу якої входять експерти, які зможуть також надати учасникам консультативну допомогу.
8 червня завершено прийом документів від учасників АТО, які бажали взяти участь у програмі підтримки – відкриття власної справи демобілізованих учасників антитерористичної операції. Усього на конкурс надійшло понад 30 проектів.
«Допомога учасникам АТО – це наш прямий обов’язок.
На обласному рівні ми всіляко намагаємось допомогти хлопцям, які повернулися з війни на сході України, допомогти знайти себе у мирному житті.
Відкриття власного бізнесу для них може стати справою усього життя.
Наше завдання – надати можливості й створити умови. Саме з цією метою й було розроблено цю програму», - прокоментував голова ОДА Олексій Савченко.

Нагадаємо, у 2018 році в обласному бюджеті на купівлю квартир миколаївським військовослужбовцям передбачено 10 млн грн на умовах співфінансування з місцевими бюджетами міст, районів, ОТГ. Крім того, в області діє державна програма, відповідно до якої учасники АТО – інваліди І-ІІ груп та сім’ї загиблих у АТО військових мають право отримати компенсацію за купівлю житла.
джерело: Миколаївська ОДА

Комментариев 5

Офлайн
Brusanfag
Brusanfag 12 июня 2018 18:05
Народ кто хочет играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
Офлайн
Гость Kueithadvef
Гость Kueithadvef 13 июня 2018 07:25
Люди кто хочет играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный интернет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.
Офлайн
online marketing company
online marketing company 31 августа 2019 09:13
For those of us who have been working in SEO for years across multiple industries and websites, you may remember the pain of trying to recover from a penalty, especially those you inherited from old SEO strategies or website hacks.online marketing company
Офлайн
Capptu
Capptu 22 октября 2019 14:09
You’re doing a great job Man,Keep it up. Capptu
Офлайн
funko pop wwe
funko pop wwe 3 ноября 2019 14:38
That is very helpful for increasing my knowledge in this field.funko pop wwe

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив