Перше заняття Школи депутатів пройшло успішно

Перше заняття Школи депутатів пройшло успішно

У суботу, 20 січня, в Миколаєві пройшло перше заняття Школи депутатів від ДемАльянсу.

На тренінгу були присутні більше половини зареєстрованих учасників, які зацікавлені в створенні свого міста майбутнього — безпечного, некорумпованого, комфортного для мешканців.
Тренінг проводили Олег Берестовий, Артем Романюк, Андрій Ботанін та Світлана Заліщук. Пан Олег — наймолодший депутат України, засновник мережі шкіл англійської «MOVA — англійська для українців». Він виступав перед аудіторією з темой про місцеве самоврядування. Були висвітлені питання організації міського депутатського корпусу, їх повноваження та нюанси роботи.

Засновник громадської організації «Платформа Громадський Контроль» Артем Романюков висвітлював тему політичного фандрейзінгу — збору благодійних коштів на реалізацію політичних та суспільних ініціатив.
Андрій Ботанін — Голова Мішково-Погорілівської сільскої ради — провів лекцію про свою роботу, про її нюанси та особливості.
Великим інформаційним внеском став доклад народної депутатки України, члена політради ДемАльянсу, члена комітету у закордонний справах, Світлани Заліщук. На превеликий жаль вона не змогла бути присутня особисто, але скайп-тренінг пройшов успішно.
Інші спікери виступатимуть наступної суботи, 27 січня.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив