Викрито схему переміщення великої партії сигарет із використанням іноземного судна

Викрито схему переміщення великої партії сигарет із використанням іноземного судна

 Відповідно до інформації оперативних співробітників Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України спільна міжвідомча група у складі прикордонників та УСБУ у Миколаївській області виявила та припинила схему переміщення підакцизних товарів у великих об’ємах в одному із портів Миколаївщини.
Зокрема, вчора, згідно з отриманою інформацією про можливе переміщення тютюнових виробів у великій кількості через державний кордон України з порушеннями чинного законодавства, прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України та співробітники Управління СБУ у Миколаївській області викрили та задокументували факт перевантаження із судна закордонного прямування великої партії тютюнових виробів іноземного виробництва.
Для таких дій правопорушники використали буксир та баржу, якими вони вночі перемістили частину товару.
Під час проведення санкціонованих обшуків міжвідомча група на баржі та на судні виявила близько 4 тисяч ящиків з тютюновими виробами без акцизних марок.
На даний час проводяться слідчі дії та підрахунок виявлених підакцизних товарів.
Деталі викриття масштабної схеми та затримання тютюнових виробів можна буде дізнатися на брифінгу, який відбудеться сьогодні, 31 липня, в Миколаєві за участі співробітників Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України.
З умов акредитації та додаткової інформації звертатися до представника прес-служби регіонального управління Максима Сороки за тел. 0965432468.

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 17:22
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor браузер для windows он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать браузер тор на русском языке https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив