Роблять все, щоб Миколаївський аеропорт якнайскоріше запрацював на повну потужність

Роблять все,  щоб Миколаївський аеропорт якнайскоріше запрацював на повну потужність


Ми будемо робити все, щоб Миколаївський аеропорт якнайскоріше запрацював на повну потужність, - президент Асоціації «Аеропорти України» Петро Липовенко
Миколаївський міжнародний аеропорт готовий до здійснення авіаперевезень. Про це у четвер, 30 серпня, заявив президент асоціації Петро Липовенко.
«Як фахівець в сфері авіації, який багато років працює в цій сфері, можу з упевненістю стверджувати, що миколаївське літовище готове до здійснення авіаперевезень. Хочу відмітити, що керівництво Миколаївської облдержадміністрації та аеропорту доклали максимум зусиль, щоб аеропорт набув того вигляду який є зараз», - сказав Петро Липовенко.
Крім того, він пообіцяв, що Асоціація «Аеропорти України» зробить все, щоб прискорити запуск аеропорту.
«Ми будемо робити все, щоб Миколаївський аеропорт якнайскоріше запрацював», - відмітив президент Асоціації.
Варто відзначити, що за словами директора аеропорту Федора Барни, наразі з боку підприємства проведено всю необхідну підготовчу роботу з отримання сертифікації служб аеропорту, справи передано до Державіаслужби.
«На даний час все залежить від Державіаслужби, з нашого боку виконано всю необхідну роботу. В нас є «дорожня карта», ми йдемо по процедурах», - прокоментував Федір Барна.

Миколаївська обласна державна адміністрація

Комментариев 3

Офлайн
Yeiimii
Yeiimii 28 сентября 2018 11:42
На нашем сайте вы можете найти все про кулинарные новости Recept-food.ru. На нашем сайте вы можете найти все про новости, сплетни шоу бизнеса Spletninews.ru. На нашем сайте вы можете найти все про cтуденческие новости Student-news.ru.
Офлайн
Matt
Matt 16 октября 2018 18:30
На нашем сайте вы можете найти все про последние новости туризма Turservisnews.ru. На нашем сайте вы можете найти все про последние футбольные новости Myfootballday.ru. На нашем сайте вы можете найти все про политические новостиPolitictoday.ru.
Офлайн
Karin
Karin 18 октября 2018 05:35
На нашем сайте вы можете найти все про бесплатные знакомства для секса

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив