Миколаївщина: засуджено організатора наркопритону

Миколаївщина: засуджено організатора наркопритону

Первомайська місцева прокуратура Миколаївської області в суді довела провину раніше судимого 20-річного жителя міста Первомайська у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 317 КК України - надання приміщень для вживання наркотичних засобів.
Злочинна діяльність зловмисника була викрита правоохоронними органами Первомайського району у лютому 2018 року. У ході проведення санкціонованого судом обшуку за місцем проживання, правоохоронці викрили зловмисника та його друзів безпосередньо під час вживання ними наркотичних засобів. 
За результатами проведення чисельних хімічних експертиз організатору наркопритону 6 березня поточного року оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. В подальшому, 22 березня, за наслідками досудового розслідування обвинувальний акт скеровано до суду. 
Завдяки чіткій позиції державного обвинувача та достатній доказовій базі провину зловмисника доведено у повному обсязі та судом ухвалено обвинувальний вирок — 20-річного хлопця визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 317 КК України, та призначено реальне покарання у вигляді позбавлення волі строком 4 роки 1 місяць.


За інформацією Первомайської місцевої прокуратури

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив