Миколаїв: прийом заявок триває

Миколаїв: прийом заявок триває

Триває прийом заявок від громадських організацій на участь у конкурсі проектів військово-партіотичного виховання 

Із 3 серпня по 7 вересня 2018 року департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації проводить конкурс із визначення проектів, розроблених громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.
Звертаємо увагу на пріоритетні завдання, на розв’язання яких мають бути спрямовані проекти з військово-патріотичного виховання, що подаються для участі у Конкурсі:
1) військово-патріотичне виховання - здійснення заходів, спрямованих на допризовну підготовку молоді, підвищення престижу військової служби, підвищення готовності молоді до територіальної оборони. Удосконалення системи військово-патріотичного виховання;
2) формування ціннісних орієнтирів молоді. Духовно-моральне виховання - здійснення заходів, спрямованих на формування ціннісних орієнтирів молоді, створення умов для творчого і духовного розвитку молоді, її інтелектуального самовдосконалення, формування патріотичної свідомості молоді, популяризації української культури, мови і народних традицій;
3) виховання громадянської свідомості молоді - проведення заходів неформальної освіти, спрямованих на підвищення рівня громадянської освіти, свідомості дітей та молоді, формування відповідної системи цінностей, метою яких є виховання відповідального, національно орієнтованого громадянина - патріота України, який має активну життєву позицію;
4) збереження історичної пам’яті - проведення заходів, спрямованих на відновлення й відкриття закритих сторінок історії України та видатних особистостей українського державотворення, відновлення та виховання історичної пам’яті; популяризацію, привернення уваги, відзначенню видатних державних дат, подій пов’язаних зі становленням української державності та виборюванням незалежності.
Проекти, розроблені громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році, мають реалізовуватися винятково на території Миколаївської області.
Конкурсні пропозиціі приймаються до 17 серпня 2018 року за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 29, каб. № 6, контактний телефон: (0512) 37 94 00.

Детальну інформацію про конкурс розміщено на офіційному сайті департаменту освіти і науки облдержадміністрації: http://oblosvita.mk.gov.ua/ua/economy/ 

Конкурс проводиться у рамках Програми військово-патріотичного виховання населення Миколаївської області на 2015-2020 роки. 

Запрошуємо до участі!
Миколаївська обласна державна адміністрація

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив