Миколаїв: Коли ми хочемо робити життя навкруги кращим, ми це робимо.- Сєнкевич

Миколаїв: Коли ми хочемо робити життя навкруги кращим, ми це робимо.- Сєнкевич

Про це пише Олександр Сєнкевич на сторінці у Фейсбук:
В понеділок на апаратній нараді від чиновника Департаменту ЖКГ я почув, що “ми не можемо” встановити освітлення архітектурної пам’ятки, візитівки нашого миколаївського Яхт-клубу – Турецького фонтану, який ми 2 роки тому відреставрували завдяки меценатській підтримці будівельної компанії “Техстрой-99” та Гургена Григоряна.
Це “ми не можемо” почули і інші миколаївські меценати, які люблять своє місто більше деяких чиновників. Сьогодні ТОВ “Полюс-Юг Компані” подарували місту прожектор, який буде встановлено для освітлення у вечірній на нічний час Турецького фонтану. Я дякую цій компанії та особисто її керівнику Жукову Юрію Борисовичу за прояв небайдужості до рідного міста.
Це, на щастя, черговий приклад того, що в Миколаєві є багато соціально активних бізнесменів, які люблять не тільки себе в своєму місті, але й своє місто в собі.
Але, нажаль, це ще й черговий приклад того, що в Миколаївській міській раді заради того, щоб нічого не робити, продовжують прикриватися улюбленими фразами миколаївських чиновників “ми не можемо”, “це дуже складно” або “це не можливо”. Все можливо, якщо цього дійсно хотіти.
Як бачимо, це можливо хоча б завдяки меценатам, які заради покращення життя в рідному місті готові на співпрацю та допомогу.
Коли ми хочемо робити життя навкруги кращим, ми це робимо. А якщо не хочемо, то або змінюємо свої підходи і своє відношення до роботи, або звільнюємо своє місце для тих, у кого можливо. Я бачу тільки такий вихід.

Комментариев 2

Офлайн
Chris
Chris 9 августа 2018 02:37
На нашем сайте вы можете найти все про Spravkamoskva.biz. Также рекомендую ознакомится Medicinskie-spravki.online. И кстати справку можно купить по ссылке Medicalblank.info.
Офлайн
Tony
Tony 10 августа 2018 00:22
На нашем сайте вы можете найти все про Pravahelp.net. Также рекомендую ознакомится Pprava-vsem.online. И кстати справку можно купить по ссылке Prav-pom.com.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив