Вихованці миколаївських спортивних закладів здобули чергові нагороди

15 липня у місті Пакш (Угорщина) завершились змагання за кубок Європи з дзюдо серед юніорів.
Вихованка Снігурівської ДЮСШ Анастасія Антипина  завоювала золоту медаль у ваговій категорії до 63 кг. У фіналі наша дзюдоїстка перемогла сербку Обрадович.
Для Антіпіної — це  друга міжнародна нагорода. У травні 2016 року вона виборола бронзу кадетьского Кубку Європи в Румунії.
Це не всі перемоги Миколаївських спортсменів на минулому тижні. Так з 12 по 15 липня в Дніпрі проходив чемпіонат України з греблі на байдарках та каное.
За результатами змагань Миколаївська байдарочниця Людмила Кукліновская стала чемпіонкою України, здобувши золото на дистанції 500 метрів в двійці разом з Марією Повх з Луцька, а на 200 метрів фінішувала другою разом з Наталією Докієнко з Фастова.
Серед байдарок-двійок на 1000 метрів Юлія Колесник з Миколаєва та Ольга Бураго з Берислава завоювали «срібло».