Миколаїв: Відсутність маршруток на зупинках у вечірній час - показник вашої роботи, - Олександр Сєнкевич

Миколаїв: Відсутність маршруток на зупинках у вечірній час - показник вашої роботи, - Олександр Сєнкевич


“Відсутність маршруток на зупинках у вечірній час - показник вашої роботи”, - Олександр Сєнкевич висловив невдоволення роботою управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій та ініціює розірвання договорів з підприємствами, які досі не обладнали свої транспортні засоби GPS-трекерами

Сьогодні, 2 липня, у міській раді відбулась щотижнева апаратна нарада, у ході якої Олександр Сєнкевич (Александр Сенкевич) висловив невдоволення роботою управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій.
Міський голова зауважив, що його доручення щодо організації безперебійних перевезень городян після святкового концерту з нагоди відкриття міського громадського простору “*8 причал” не було виконано.
- Люди скаржаться на відсутність рейсів у вечірній час, недоїзд до кінцевих зупинок. Вчора, о 12 годині ночі, після святкування Дня ВМС України городяни не могли доїхати додому, тому що транспорту не було. На зупинках не було ні трамваїв, ні маршруток. Я вважаю, що це показник роботи транспортного управління, - сказав Олександр Сєнкевич.

Керівник міста також зауважив, що на офіційному сайті міської ради повинен бути опублікований список всіх маршрутів загального користування, які курсують по місту з актуальними даними щодо наявності у транспортних засобах пристроїв GPS-навігації та їх технічного стану. Інформацію має опублікувати управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій міської ради у двотижневий термін.
- На сайті міської ради повинен бути опублікований актуальний список маршруток, які курсують вулицями міста. У цьому розділі опублікуйте фото транспортного засобу з описом: модель, рік випуску, технічний стан. Обов'язковий пункт - наявність gps-трекера. Вся інформація повинна бути у відкритому доступі, - сказав міський голова.
Олександр Сєнкевич нагадав, що ініціює розірвання договору з підприємством ПІК, яке не обладнало свої автобуси пристроями GPS-навігації та досі не підключило їх до системи електронного контролю руху транспортних засобів.
- Я казав, що вкрай незадоволений роботою фірми-перевізника ПІК і ініціюю розірвання договору з ним. Ваше завдання як начальника управління провести переговори з іншими фірмами-перевізниками про проведення нового конкурсу протягом трьох місяців. Якщо є бажаючі з іншого міста - залучайте їх, мені не важливо хто це буде, головне завдання - забезпечити безперебійну роботу транспорту в місті, - підкреслив Олександр Cєнкевич.

У свою чергу Олег Манушевич зазначив, що підприємство ПІК вже заключило попередній договір з компанією Wialon та у десятиденний термін обіцяє виправити ситуацію.
- З 450 встановлених GPS-трекерів я побачив 405, і 150 маршруток названого мною перевізника взагалі відсутні в системі, - підкреслив міський голова.
Також очільник міста запитав у Олега Манушевича, коли управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій завершить роботу щодо розробки програмного комплексу, який би відображав точне місцезнаходження будь-якого транспортного засобу, його швидкість та інші важливі показники.
Олег Манушевич зазначив, що робота у даному напрямку триває. Так, протягом тижня управління надасть відповідну інформацію на розгляд міського голови.
Зазначимо, що перевіряти роботу маршрутних таксі миколаївці можуть за допомогою інтернет-ресурсу EasyWay, який безкоштовно надає інформацію для офіційних міських сайтів та веб-порталів, узагальнюючи інформацію, що стосується маршрутів приміського і міського транспорту. Для користувачів також доступні безкоштовні мобільні додатки для Android та IOS.
Проте платформа EasyWay не враховує ряд важливих даних. Наприклад, час проїзду в транспорті є умовним, оскільки система не може спрогнозувати навантаження доріг, випадки ДТП, очікування на зупинках, час технічної перерви та непередбачувані фактори. У зв’язку з цим, представники управління транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій наголошують: дані ресурсу не є офіційним показником роботи підприємств-перевізників. Натомість для якісного моніторингу парку транспорту із застосуванням технологій супутникового і стільникового зв'язку фахівці використовують інший програмний комплекс - Wialon.
Відділ інформаційного забезпечення міської ради
Миколаївська міська рада


Комментариев 1

Офлайн
юрий
юрий 2 июля 2018 12:51
только создание коммунального транспорта

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив