Поліцейські Миколаївщини заступили до охорони правопорядку на Чорноморському узбережжі та відкрили дві станції

Поліцейські Миколаївщини заступили до охорони правопорядку на Чорноморському узбережжі та відкрили дві станції

 3 11 червня та упродовж усього курортного сезону, що вже розпочався на території Березанського та Очаківського районів, запрацювали дві поліцейські станції у зоні відпочинку Коблеве та Рибаківка, та до несення служби на період курортного сезону заступили 90 правоохоронців. 
Як відомо, у літній період на узбережжі Чорного моря функціонує велика кількість баз відпочинку, оздоровчих, розважальних закладів та інших місць масового відпочинку громадян.
Задля оперативного реагування на звернення громадян у прибережних зонах розпочали свою роботу поліцейські станції, працівники яких, забезпечуватимуть безпеку відпочиваючих, попереджуватимуть скоєння злочинів та правопорушень, а, у разі їх вчинення - своєчасно припинятимуть, а також вживатимуть усіх необхідних заходів для їх розкриття.
Перевірити готовність, а також вручити робочі планшети, до поліцейських станцій прибув начальник Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Миколаївській області майор поліції Сергій Ігнатьєв.
Після проведення стройового огляду поліцейських, з обов’язковою перевіркою екіпірування, озброєння, знання правоохоронцями своїх обов’язків, прав та правил застосування зброї і спецзасобів, Сергій Ігнатьєв закликав підлеглих старанно виконувати свої професійні обов’язки та діяти виключно у рамках закону. Після цього поліцейські заступили на чергування та відправились до місць несення служби.
Безпосередньо ж поліцейські станції працюватимуть цілодобово, а на добове чергування заступатимуть правоохоронці територіальних відділів та відділень поліції регіону, управління патрульної поліції та спецпризначенці.
Для забезпечення безпеки дорожнього руху та супроводу дітей залучатимуться додаткові наряди патрульної поліції, а щоденно на охорону публічного порядку та безпеки громадян заступатимуть піші та автопатрулі. Акваторію узбережжя патрулюватимуть поліцейські групи підтримки публічного порядку на воді ГУНП в Миколаївській області.
Відділ комунікації поліції Миколаївської області
 Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив