Миколаїв: В ОДА пройшла нарада щодо погашення заборгованості за спожиту електроенергію КП «Гуртожиток»

Миколаїв: В ОДА пройшла нарада щодо погашення заборгованості за спожиту електроенергію КП «Гуртожиток»

Вчора, 5 червня, відбулась нарада щодо погашення заборгованості за спожиту електричну енергію  КП «Гуртожиток» під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи.
 Нагадаємо, що за зверненням керівництва Миколаївської облдержадміністрації до ПАТ «Миколаївоблненерго»  жителям  гуртожитків по вул.Курортній в Миколаєві ще вчора відновили постання електроенергії.
Заборгованість КП «Гуртожиток» перед ПАТ «Миколаївобленерго» складає майже 17 млн грн і не зважаючи на всі звернення останніх до Миколаївської міської ради, на жаль, питання своєчасно не було врегульоване. Частина боргу буде погашена завдяки оперативним діям керівництва ОДА  з залученням спеціалістів ГУ юстиції в Миколаївській області.
Учасники наради обговорили шляхи погашення існуючої заборгованості, оплату споживачами електроенергії на даний момент та питання переведення жителів на пряме абонентське обслуговування.  Взагалі на балансі КП «Гуртожиток» знаходиться 84 будинки, 33 з них – житлові будинки, 51 – гуртожитки. 48,5% абонентів   вже  переведенні на пряме обслуговування. Не переведеними залишаються  поки ще 3 житлових будинку та 32 гуртожитка.
За результатами засідання керівництвом  ОДА було рекомендовано Миколаївській міській раді розглянути питання виділення коштів з міського бюджету для погашення заборгованості КП «Гуртожиток» перед ПАТ «Миколаївобленерго» за споживану електроенергію та питання виділення коштів для проведення робіт з переведення мешканців гуртожитків на пряме абонентське обслуговування.   Крім того, Департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради спільно з КП «Гуртожиток» також рекомендували провести збори з жителями кожного будинку та гуртожитку, які обслуговує дане підприємство та обговорити питання погашення мешканцями існуючої заборгованості за споживчу електроенергію, своєчасної оплати споживчих послуг, а також питання переведення на пряме обслуговування до ПАТ «Миколаївобленерго»  до 1 грудня цього року.

джерело: Миколаївська ОДА

Комментариев 1

Офлайн
Гость Kueithadvef
Гость Kueithadvef 13 июня 2018 09:36
Народ кто желает играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив