Миколаїв: судове засідання не відбулось через неявку прокурора

Миколаїв: судове засідання   не відбулось через неявку прокурора

У Центральному районному суді м.Миколаєва триває судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням колишнього керівника Миколаївського міського управління УМВС України в області Олега Шевчука у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.365, ст.340 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства та в незаконному перешкоджанні організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій).
У судове засідання, що відбулось 29 травня, з’явились обвинувачений, його захисник та один зі свідків, який відповідно до встановленого порядку дослідження доказів підлягає допиту.
Водночас, у судове засідання не з’явився прокурор, який надіслав на електронну скриньку суду клопотання, де просив відкласти судове засідання, у зв’язку зі службовою зайнятістю.
З огляду на те, що участь прокурора у судовому розгляді зазначеного кримінального провадження є обов’язковою, суд оголосив перерву до 14.30 год 26.07.2018 року.
 
 
Прес-служба Центрального районного суду м .Миколаєва

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив