Я відмовляюсь порушувати закон,- Дуденко

Я відмовляюсь порушувати закон,- Дуденко

Такий пост опублікував на сторінці  у Фейсбук МКП "Миколаївводоканал":
 
Дуденко: «Я відмовляюсь порушувати закон при відновлені колектору на Лєсковій!».
Я, як директор підприємства, категорично відмовляюсь порушувати встановлені законом норми та процедури для проведення реконструкції колектору по вул. Лєскова. 
Наразі законом передбачено 2 шляхи виділення фінансування на виконання робіт.
У першому варіанті – без використання механізму надзвичайної ситуації. Спершу депутати міської ради приймають рішення про поповнення уставного фонду підприємства. Це рішення має погодити антимонопольний комітет. Далі підприємство розробляє проект протягом місяця, ще місяць триватиме експертиза проекту. Після цього розпочинається тендерна процедура, на яку піде ще 3 місці. В результаті до робіт можна буде приступити лише через пів року. Тобто 6 місяців жителі вулиці Лєскова будуть жити у пеклі.
За другим сценарієм послідовність кроків наступна. По-перше необхідно скликати ще одне засідання комісії ТЕБ НС, на якому: визнати руйнування самопливного каналізаційного колектору діаметром — 1400 мм по вулиці Лєскова міста Миколаєва — надзвичайною ситуацією, або експертний висновок МНС. По друге на сесії міської ради, яка, доречи, відбудеться завтра 17 травня о 10:00, розглянути рішення про збільшення резервного фонду. Втретє, на засіданні виконкому погодити виділення 16, 9 млн на реконструкцію колектора по вул. Ліскова. І тільки тоді МКП «Миколаївводоканал» зможе оголосити переговорну процедуру для визначення підрядника на виконання робіт. Цей сценарій можна реалізувати протягом 7-12 днів. 
Протягом останніх двох тижнів аварійні служби водоканалу для стабілізації аварійної ситуації переправили частину стоків в інший колектор діаметром 500 мм по вул. Кузнечна. Викопали додатково 2 котловани по вул. Лєскова для прочищення колектору. Прочистили колектор від піску, ґрунту, мулу, залишків будівельних матеріалів. Провели гідродинамічну та механічну чистку колектора. Тимчасово встановили 6-метрову сталеву трубу діаметром 800 мм для полегшення проходу стоків та попередження повторного засмічення колектору. Ліквідували наслідки руйнації колодязя на перетинів вул. Кузнечна та Сидорчука. Постійно працюють насоси для перекачки стоків. Цілодобовий контроль рівня стоків у котлованах, колекторах, на насосних станціях 4 та 4-А.
Ми робимо все, що в наших силах, для стабілізації роботи колектору, але довго так тривати не може. Часу більше не має. Ми стукаємо у всі двері, які можемо, хочемо, щоб нас почули.
Дуже важко усвідомлювати своє безсилля вплинути на ситуацію, але закон є закон. Без депутатів міської ради ми не зсунимось з цієї точки.
Сподіваємось, що депутати нас почують, і не залишать своїх виборців один на один з катастрофою.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив