У Миколаєві відбувся Чемпіонат «Динамо» України з легкоатлетичного чотириборства

У Миколаєві відбувся Чемпіонат «Динамо» України з легкоатлетичного чотириборства

За підтримки відділу ювенальної превенції ГУНП в Миколаївській області, Управління патрульної поліції в Миколаївській області, Управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, під керівництвом Миколаївської обласної організації ФСТ «Динамо» України на Центральному міському стадіоні Миколаєва відбулись змагання із легкоатлетичного чотириборства серед юнаків та дівчат.
Участь у спортивному заході взяли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи і спортивних секцій «Динамо» України та інших ДЮСШ, учні школи-інтернату № 2, йвихованці комунального закладу "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації" Миколаївської обласної ради.
Юні спортсмени змагались на біговій доріжці, стрибали у довжину та метали м’яч. Професійне журі, підсумувавши результати чемпіонату, визначило переможців. Учасники змагань, які посіли призові місця в особистій першості, були нагороджені кубками від поліції, а також медалями та грамотами.
Так, у змаганнях серед дівчаток І та ІІІ призові місця зайняли Вікторія Данішура та Ольга Голованова - учениці 6 класу "Загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів - центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації" Миколаївської обласної ради. А серед хлопчиків призові місця розділили Владислав Тулегенов, Павло Коваленко та Дмитро Соломічев – вихованці ФСТ «Динамо».
Переможці будуть представляти Миколаївську область на Всеукраїнських змаганнях Чемпіонату громадської організації ФСТ «Динамо» з легкоатлетичного чотириборства, що відбудуться у м. Одеса.
За інф. відділу комунікації поліції Миколаївської області

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив