На Миколаївщині відбудеться Міжнародний фестиваль повітряних зміїв

На Миколаївщині відбудеться Міжнародний фестиваль повітряних зміїв

"Фестиваль повітряних зміїв має стати брендом Миколаївської області",- Вікторія Москаленко взяла участь у прес-конференції з організації Міжнародного фестивалю повітряних зміїв
19-го та 20-го травня на Миколаївщині проходитиме Міжнародний фестиваль повітряних зміїв ""Tryhutty International Kite Festival" 2018.
14-го травня у холі сесійної зали адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради відбулась прес-конференція організаторів дійства- Тетяна Безмощук голови оргкомітету Міжнародного фестивалю повітряних зміїв "Tryhutty International Kite Festival" 2018, голови ГО "Сила єднання", Андрія Нероди головного режисера Міжнародного фестивалю повітряних зміїв "Tryhutty International Kite Festival" 2018 та представників обласної влади – голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та керівника апарату Миколаївської обласної державної адміністрації Юрія Гранатурова.
" Минулого року ми підключилися до проведення та організації фестивалю на заключному етапі. Надали допомогу у підготовці та інформаційному забезпеченні. І тоді ми отримали масу задоволення. Тому, враховуючи перспективність заходу, було прийнято рішення проводити його щорічно. Наші співвітчизники сьогодні потребують такого змістовного і водночас невимушеного дозвілля у колі друзів та рідних. Крім того, Миколаївщина має туристичний потенціал про який ми повинні говорити вголос. Цьому сприятиме цей фестиваль. Фестиваль повітряних зміїв Tryhutty International Kite Festival" має стати брендом Миколаївської області.",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.
Вікторія Вікторівна подякувала ідейним натхненникам фестивалю і представникам влади району. 
"Хочу подякувати організаторам та ідейним натхненникам фестивалю. Водночас, слова подяки я хочу висловити районній владі та керівництву Ольшанської об’єднаної територіальної громади.
Вони доклали максимум зусиль для підготовки інфраструктури, транспортного забезпечення, охорони громадського порядку під час проведення заходу.
На організаційних нарадах ми говорили, говоримо і будемо говорити, що Миколаївщина має туристичний потенціал. І такі зустрічі сприятимуть популяризації нашого регіону",- підкреслила Вікторія Москаленко.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив