Миколаївська філія «Аскет Шиппінг» збільшила вантажообіг на 35%

Миколаївська філія «Аскет Шиппінг» збільшила вантажообіг на 35%

Миколаївська філія «Аскет Шиппінг» за січень-квітень 2018 року збільшила вантажообіг на 35%.
Про це повідомляє АгроЮг.
За січень-квітень 2018 року Миколаївська філія «Аскет Шиппінг» обробила 320,079 тис тонн вантажів, збільшивши вантажообіг в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 83,651 тис тонн (+35%).
Потужності компанії з відвантаження зернових становлять до 10 тис тонн/добу на один теплохід і до 13 тис тонн/добу на два теплохода одночасно.
«Ми забезпечуємо увесь комплекс транспортних і супровідних послуг по ланцюгу «зернотрейдер-покупець». Приймаємо вантажі автомобільним і залізничним транспортом. Привозимо зерно в порт, відвантажуємо на судно, «замитнюємо» вантаж, готуємо увесь пакет документів і віддаємо продавцю. Ми посилили свою технічну базу і впровадили ряд нововведень, які привели до збільшення швидкості обробки суден і зростання обсягу перевалки зернових через порти регіону», – зазначає директор Миколаївської філії Кирило Паливода.
Окрім того, сукупний вантажообіг Миколаївського філіалу «Аскет Шиппінг» з початку роботи в 2014 році, становить 2,657 млн тонн зернових.
Варто зазначити, що порти Миколаєва посідають друге місце після портів «Великої Одеси» за інтенсивністю обробки експортних зернових вантажів з України. Завдяки глибині акваторії, яка забезпечує проходження великих суден з максимально допустимою осадою, залізничному сполученню та зручному розташуванню, Миколаїв став ключовим транспортним вузлом для виробників зерна з Центральної України.

Нагадаємо, в березні 2018 року Миколаївська філія компанії «Аскет Шиппінг» провела перше навантаження зернових в морському спеціалізованому порту «Ніка-Тера».

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив