Миколаїв: Олександр Сєнкевич відвідав учасників бойових дій Другої світової війни

Миколаїв: Олександр Сєнкевич відвідав учасників бойових дій Другої світової війни

Вчора, 9 травня Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич відвідав трьох ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій Георгія Лебедєва, Григорія Шейко та Вагана Мнацаканяна.
У кожного з них за плечима – більше 90 літ, проте оптимізму і бадьорості духу - не займати.
Мер мав нагоду поспілкуватися з Героями та вручив подарунки до 73 річниці з Дня перемоги над нацистськими загарбниками.
Свої вітання та глибоку повагу ветеранам висловили в.о. директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Сергій Бондаренко, голова Миколаївської міської ради ветеранів Віталій Ященко, голова Громадської організації «Миколаївська організація інвалідів війни» Любов Бушина.
Григорій Михайлович Шейко разом з дружиною Галиною Георгіївною, яка теж пройшла війну, радо зустрічали гостей, розповідали про пережите.
Народився ветеран 1923 року, на фронт пішов добровольцем у 17 років, був зв’язківцем, хоча за професією – вчитель.
Армії віддав 20 років. За бойові подвиги нагороджений двома орденами Вітчизняної війни 2-го ступеня, двома орденами Червоної Зірки, орденом Богдана Хмельницького і медалями «За оборону Сталінграда», «За бойові заслуги», «За перемогу на Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.», багатьма ювілейними медалями.
Велика родина військового льотчика Георгія Костянтиновича Лебедєва 9 травня зібралася разом, щоб привітати свого батька та дідуся зі святом Перемоги.
Олександр Сєнкевич приєднався до привітань та відзначив, що надзвичайно важливо передавати спогади визволителів від покоління до покоління, аби пам’ять про героїчний шлях воїнів ніколи не згасала. У оселі Лебедєвих панує надзвичайно тепла атмосфера, а син Георгія Костянтиновича продовжує справу батька, пов’язавши свою долю з авіацією.
Уродженцю Вірменії Вагану Мнацаканяну – 94 роки, та гостей він зустрічав бадьоро, без сторонньої допомоги. Від кожного руху на грудях подзенькували численні ордени й медалі. Миколаїв вважає своїм другим домом, тут народилися його діти і онуки. На жаль, вже пішла з життя дружина, з якою провели 66 років разом.
- Я б її не проміняв на жодну жінку в світі, - зізнається Ваган Мампрелович. – Одружилися ми невдовзі після знайомства. Вона не лише дітей наших, а й мене виховала. Дякую їй...  

Про воєнні роки ветеран розповідає охоче, вважає, що історію забувати не можна. Сам добровольцем пішов на фронт, пройшов шлях від рядового до полковника, брав участь у обороні Сталінграду, був двічі поранений.
Олександр Сєнкевич подякував усім визволителям за Перемогу, побажав найголовнішого - міцного здоров’я, і в свою чергу, запросив їх на зустріч до міської ради.Відділ інформаційного забезпечення міської ради
 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив