Миколаїв: Ми знайдемо можливість стабілізувати ситуацію, - Сєнкевич

Миколаїв: Ми знайдемо можливість стабілізувати ситуацію, - Сєнкевич

Олександр Сєнкевич запропонував депутатам міської ради на комісії обговорити кандидатури на посаду керівника КП «Миколаївелектротранс» та консолідовано прийняти рішення.
Про це мер міста заявив вчора,  3 травня, у ході зустрічі з колективом підприємства.

Голова профспілки працівників підприємства Євгенія Жура відзначила, що ці збори мали б бути посвячені підписанню колективного договору на 2018 рік.
Проте в.о. керівника підприємства Віталій Матвєєв досі не розглянув дане питання, при цьому вказавши на певні невідповідності у оформленні документів.
Крім того, було озвучено ще низку зауважень до діяльності діючого керівника: зниження заробітних плат працівників, прийняття на роботу нових співробітників, поповнення матеріально-технічної бази тощо.
Трудовий колектив теж вислов свої претензії до очільника підприємства, відзначивши, що він не цікавиться потребами працівників.

Миколаївці вимагали звільнити Віталія Матвєєва, повернути штатний розпис підприємства до попереднього вигляду.
Олександр Сєнкевич, звернувшись до колективу, підкреслив, що «Миколаївелектротранс» - стратегічне підприємство для міста, бо здійснює перевезення соціально незахищеного населення, людей, які рахують кожну копійку.
- Ваша праця для нас дуже важлива. Я почув чимало проблемних питань, у тому числі, фінансових. Є об’єктивні причини, адже з 1 січня 2018 року підвищилася мінімальна заробітна платня, вартість електроенергії для не побутових споживачів.
Крім того, у всьому світі міський громадський транспорт є дотаційною сферою економіки. Підприємство без допомоги міста не зможе вийти із скрутної ситуації. Такі рішення приймає депутатський корпус міської ради.
Ситуація з оплатою за електроенергію на КП «Миколаївелектротранс» більш ніж критична. Ще минулого тижня підприємство мало б бути відключено від живлення.
Завдяки злагодженим діям депутатського корпусу та виконавчої влади вдалося частково вирішити проблему.

Міський голова констатував, що конфлікт на підприємстві очевидний, і співробітники прагнуть якомога швидше його вирішити, щоб «Миколаївелектротранс» вийшов на новий етап розвитку.
Тож мер запропонував разом з депутатами Миколаївської міської ради зібратися на комісію та обговорити ймовірні кандидатури на посаду керівника даного комунального підприємства, прийняти консолідоване рішення.
Олександр Сєнкевич пообіцяв, що ситуація буде вирішена протягом найближчого часу.
-  На підприємстві працює близько 700 миколаївців, робота не припиняється у вихідні та святкові дні. Я готовий піти на будь-які домовленості, щоб це було публічно та прозоро, - підкреслив мер, подякувавши працівникам за забезпечення безперебійного транспортного сполучення у місті.

При цьому керівник міста відзначив, що зміну керівництва слід розглядати у комплексі з заходами, направленими на стабілізацію фінансового стану підприємства.За інф. відділу інформаційного забезпечення міської ради

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив