Миколаїв: мене вразило, ніхто, зовсім ніхто не переймався питанням Південнобузького (Варварівського) моста,- Сенкевич

Миколаїв: мене вразило, ніхто, зовсім ніхто не переймався питанням Південнобузького (Варварівського) моста,- Сенкевич

Своїми "враженнями" Олександр Сенкевич поділився вчора на сторінці у Фейсбук:
Під час моєї “вимушеної відпустки” у виконкомі Миколаївської міської ради, що мене вразило, ніхто, зовсім ніхто не переймався питанням Південнобузького (Варварівського) моста.
В минулому році за моїм розпорядженням була проведена комплексна експертиза конструкцій, яка надала висновки про крайній 5 клас аварійності нашого мосту, побудованого ще в 1964 році.
Наступним етапом мало б бути замовлення проектно-кошторисної документації його капітального ремонту, після чого самих робіт, на які вже півроку можна було б шукати гроші. Так от за цей час було зроблено… нічого.
На сьогоднішній день після мого повернення на посаду та після моєї вказівки були одразу ж оголошені торги на розроблення проектно-кошторисної документації з капремонту Південнобузького мосту. І на днях вони вже відбулись, Департамент ЖКГ визначається з проектантом, який, я сподіваюсь, швидко та якісно підготує нам документацію для виконання робіт. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-22-000361-a
Ми давно запізнюємося, а в цьому питанні важливий кожен день. Тому поки чекаємо на готову проектно-кошторисну документацію, вишукуємо в бюджетах кошти на роботи з відновлення одного з найважливіших інфраструктурних об’єктів нашого міста.


Комментариев 1

Офлайн
Гость Hermanemask
Гость Hermanemask 25 апреля 2020 08:11
заправка картриджей рико ----- Для души вам сайта ----- tom clancy’s ghost recon breakpoint купить ---- Хочешь поиграть в онлайн игры? ---- ультразвуковой отпугиватель собак ---- Для собак магазин ---- кабель кг хл 2х 2.5 ---- Просто прекрасно ---- OpenGL скачать для Windows 7

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив