Миколаїв: Вікторія Москаленко вирішує питання ремонту автомобільної дороги місцевого значення( обласної) О 151113

Миколаїв: Вікторія Москаленко вирішує питання ремонту автомобільної дороги місцевого значення( обласної) О 151113

Про це інформує Миколаївська Обласна рада на сторінці у ФБ:

"Руйнація триватиме й на далі, якщо терміново не розпочати роботи з її реконструкції",- Вікторія Москаленко вирішує питання ремонту автомобільної дороги місцевого значення( обласної) О 151113
(Дніпро –Миколаїв) – Горохівка.
Днями голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко здійснила робочу поїздку до Вітовського району, в ході якої вона разом із депутатами обласної ради Михайлом Талпою і Тахіром Садрідіновим інспектувала ремонт автодороги Т-15-08. Як депутата обласної ради обраного громадою Вітовщини, Вікторію Москаленко цікавив стан дорожнього покриття автомобільної дороги місцевого значення( обласної) О 151113 ( Дніпро –Миколаїв) – Горохівка. Від місцевих жителів на адресу голови обласної ради постійно надходило безліч нарікань стосовно незадовільного стану півтора кілометрового відрізку вищевказаного автошляху.
Сьогодні у селі Горохівка Вітовського району Миколаївської області функціонують підприємства, автомобільний транспорт яких щодня експлуатує дорогу місцевого значення (обласну) О151113(Дніпро –Миколаїв) –Горохівка. Серед них ТОВ «Дорожнє будівництво «Альтком», ТОВ «Дорлідер», ТОВ «Миколаївавтодор», ТОВ «Кворум – нафта», Горохівський завод залізобетонних виробів та інші.
- Ми бачимо, як систематично рухається великовантажний транспорт у напрямку підприємств, які розташовані вздовж дороги місцевого значення (обласної) О 151113 (Дніпро-Миколаїв) –Горохівка. Саме тому вона знаходиться у жахливому стані.
Тому, беручи до уваги вкрай незадовільний стан півтора кілометрового відрізку цієї дороги, який ускладнює пасажирське транспортне сполучення, надання невідкладної медичної допомоги і враховуючи систематичні звернення жителів, ми повинні вирішити питання її ремонту.
Руйнація триватиме й на далі, якщо терміново не розпочати роботи з її реконструкції",- зазначила Вікторія Москаленко.
Нагадаємо, що з 1-го січня 2018 року в Україні набули чинності дві новації від міністерства інфраструктури: децентралізація місцевих доріг та створення Державного дорожнього фонду. У відання обласних органів влади перейшли 120 тис. кілометрів автошляхів.
На балансі ж «Укравтодору» залишились лише 50 тис. км доріг державного значення.
Для забезпечення фінансування ремонту та утримання дорожньої інфраструктури місцевого значення в Державному дорожньому фонді передбачено субвенцію у розмірі 11,5 мільярдів гривень.
Це рекордна для України сума, яка буде адресно спрямована на дороги місцевого значення.
Розподіл субвенцій відповідає протяжності доріг місцевого значення в областях. Миколаївщина з цієї суми отримає 287 099,5 млн. грн.


Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив