Миколаїв: у Заводському районі стартував десятий, ювілейний еко-проект «Міські квіти. Літо-2018»

Миколаїв: у  Заводському районі стартував десятий, ювілейний еко-проект «Міські квіти. Літо-2018»

Про це інформує Адміністрація Заводського району пише Миколаївська міська рада на сторінці Фейсбук:
У квітні у Заводському районі стартував десятий, ювілейний еко-проект «Міські квіти. Літо-2018», в рамках якого проходять конкурси «Квіти біля будинку», «Квіти на балконі», «Підприємство-сад», «Квіти біля школи», «Мій квітучий дитячий садок».
Щороку інтерес до конкурсу зростає, кількість учасників збільшується. У 2009 році у конкурсі взяли участь 24 конкурсанта, 2017 -128. Всього за 9 років – 578 учасників. На сьогоднішній день подано понад 70 заявок на участь у конкурсі.
24 квітня відбувся перший об'їзд конкурсантів членами журі, до яких приєднались народний депутат України Борис Козир, який сприяє проведенню в районі цього проекту, та голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук.
Представники влади поспілкувалися з конкурсантамита на власні очі побачили як старанно і наполегливо городяни прикрашаютьсвої ділянки заради краси та любові до рідного міста.
Неодноразова учасниця конкурсу Василиса Сировитник з вул. Млинна,16 всіх здивувала рідкісними видами тюльпанів, які вона дбайливо вирощує на своїй ділянці, з любов’ю облаштованим ставком з живими рибками, альпійською гіркою.
Подружжя Потапових, Сергій та Олена, які мешкають по вул. Галини Петрової,3 висадили на прибудинковій території чагарникиялівцю, туї, дерево – плакуче райське яблуко, тюльпани – справжній райський куточок, де можна відпочити душею.
Подружжя Наумових – Ірина та Дмитро на прибудинковій території за адресою вул. Водопровідна, 42/1 з любов’ю вирощують на своїй території вічнозелені туї, тюльпани.
Ентузіасти, працьовиті жінки Олександра Дудич, Любов Черних, Олена Томіна, Рита Корф створили на прибудинковій території звичайної багатоповерхівці по пр. Центральному,11 справжній оазис - вся територія двору засаджена чагарниками та квітами.
По вул. Шосейній,108 подружжя Шуляків – Діана та Олександр перетворили своє подвір’я на квітучий сад, де висаджено вічнозелені чагарники, рози та багато квітів.
Слід зауважити, що більшість квітників та ландшафтних композицій мешканцями-ентузіастами облаштовано на раніше недоглянутих територіях.
Конкурс «Цветы у дома» в Заводському районі буде тривати все літо.
Усі бажаючі можуть взяти в ньому участь подавши заявку за телефонами 36-24-09, 47-97-39 з 9.00 до 17.00 год. до 10 серпня 2018 року, за адресою вул. Погранична,9, адміністрація Заводського району.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив