Миколаїв: І так робити будемо по всьому місту - Сенкевич

Миколаїв: І так робити будемо по всьому місту - Сенкевич

Стосовно ремонту вулиці Московської Олександр Сенкевич вчора  пояснив на сторінці ФБ:
До мене часто звертаються з питанням, коли ми відремонтуємо вулицю Московську та коли там перестануть розривати комунальники котловани. 
Сьогодні всі наші мережі знаходяться в жахливому стані. Вулиця Московська нам це демонструє регулярно. На ній постійно стають аварії, через що всю вулицю кожної осені переривають, щоб відремонтувати пориви. Ремонтувати дорожнє покриття сьогодні на вулиці Московській – це викинути гроші на вітер та дарма витратити час – через місяць там стане черговий порив, і знову доведеться розривати новий асфальт.
Мережі, які знаходяться під землею належать МКП «Миколаївводоканал» та ПАТ «ТЕЦ».
Я надав вказівку керівнику КП «МиколаївОблТеплоЕнерго» разом із керівниками вищезгаданих підприємств підготувати попередні обрахунки та проект ремонту мереж під вулицею Московською, хоча б по частинам, щоб ми могли спочатку капітально замінити мережі під землею, а потім капітально відремонтувати саму дорогу та закрити це питання на багато-багато років вперед.
І так робити по всьому місту.


Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 21:51
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor браузер для windows на русском он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать тор браузер бесплатно https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив