Миколаїв: розпочалися міжнародні навчання Combined Resolve X

Миколаїв: розпочалися міжнародні навчання Combined Resolve X

Вчора, 24 квітня до військового полігону поблизу міста Хохенфельс Hohenfels, Bayern, Germany (Федеративна Республіка Німеччина) прибула українська військова техніка для участі у міжнародних навчаннях Combined Resolve Х.
Зокрема десантно-штурмова рота буде озброєна сімома БТР80, а танкісти братимуть участь у навчаннях на п’ятьох танках Т84.
Вся техніка попередньо в Україні була відремонтована. Доставляли її до ФРН автотралами, подолавши понад 1000 кілометрів. Окрім цього на БТРи встановили засоби зв’язку «Harris» та вітчизняні комплекси геолокації «Базальт».
«Combined Resolve це не змагання, це насамперед навчання та обмін досвідом із військовослужбовцями різних країн. Нам є що показати нашим колегам, тому що ця рота пройшла великий шлях. Декілька місяців тому ці військовослужбовці повернулися з виконання завдань в місті Авдіївка Донецької області», - зазначив заступник командира десантно-штурмової роти старший лейтенант Ілля Комаров.
Наразі українці готуються до активної фази навчань, яка запланована на наступний тиждень.
«В ході цих навчань ми будемо працювати над собою та поліпшувати готовність нашої техніки. Відтак, паралельно також і підготуємось до змагань «Strong Europe Tank Challenge 2018», - повідомив командир танку старшина Роман Киричук.
Військовослужбовці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади та танковий взвод 14-ї окремої механізованої бригади розпочали участь у міжнародних навчаннях Combined Resolve X.
Цього року братимуть участь близько 3700 військовослужбовців з 13 країн-членів НАТО та партнерів Альянсу.
Повідомляє Міністерство оборони України

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив