Ми маємо поступово прибрати бруд та багнюку з наших вулиць - Сенкевич

Ми маємо поступово прибрати бруд та багнюку з наших вулиць - Сенкевич

На   на сторінці ФБ Сенкевич повідомляє про те, що доручив Департаменту ЖКГ продовжувати займатися рекультивацією газонів, вирівнюванням їх та відбором зайвого ґрунту : 
Багато-багато років питанням бруду від газонів на вулицях ніхто ніколи не займався. З роками тротуари в Миколаєві руйнувались, а земля з-під дерев та газонів “лізла” на дорогу та перетворювалась у бруд під нашими ногами.
Вперше ми зайнялись цим питанням в минулому році, коли привели в порядок ґрунти на газонах на проспекті Миру між Площею Перемоги та залізничним вокзалом. Зрозуміли, що це необхідно робити по всьому місту – відбирати непридатний ґрунт з газонів, який нависає над дорогою та перетворюється в багнюку на вулицях.
На сьогодні вже завершений аукціон та визначено підрядника - ТОВ "Миколаївзеленгосп", який продовжить запроваджену нами в минулому році практику займатися рекультивацією газонів, вирівнювання їх та відбором зайвого ґрунту у Миколаєві.
Земля у місті повинна бути прикрита або газоном, або іншими декоративними засобами. Доручаю Департаменту ЖКГ продовжувати займатись цим питанням. Ми маємо поступово прибрати бруд та багнюку з наших вулиць. Тому працюємо!

Комментариев 1

Офлайн
JasonBus
JasonBus 16 мая 2018 22:23
http://bit.ly/2INJdie Snorest - клипса от храпа Инновационное приспособление, которое стимулирует рефлексогенные точки в области носовой перегородки, расширяет дыхательные пути и повышает концентрацию кислорода в крови. Тем самым - избавляет от храпа и делает ваш сон глубоким и здоровым!

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив