Миколаївців запрошують відвідати авторський фестиваль тюльпанів «Тюльпанова Веселка»

Миколаївців запрошують відвідати авторський фестиваль тюльпанів «Тюльпанова Веселка»

Вже четвертий рік поспіль Тюльпанова Веселка - авторський фестиваль тюльпанів, на якому представлено більше 150 різноманітних сортів, зібраних на звичайному приватному  подвір'ї запрошує всіх бажаючих насолодитися весняною красою!
Про це повідомила організатор фестивалю Інна Токарева.
«В цьому році у мене для вас дві новини - гарна і погана. Гарна - починаємо 18 квітня. Погана - те, що Веселка почалася пізніше, не значить, що вона пізніше закінчиться. Наше південне сонцце працює швидко і гріє дуже сильно, тож, не відкладайте свій візит на пару тижнів. Краще, заплануйте два візити - різні сорти квітнуть в різний час. Не зволікайте! Вже завітає і переквитає дуже швидко», - повідомляє Інна.
Вхід на фестиваль абсолютно безкоштовний. Виключення під час проведення екскурсій (до 10-15 відвідувачів) - 10 грн/діти, 15 грн/дорослі.
Організатор фестивалю просить зателефонувати перед приїздом по телефону: 050 98 300 58
Адреса: м. Миколаїв, вул. Очаківська, 82 (Варварівка).
«Чекаю на всіх, закоханих у весну, квіти, красу і тюльпани! Тюльпанова Веселка, якщо і не змінить світ на краще, то точно підніме ваш настрій».
джерело​​​

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 11:56
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor браузер он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать tor browser portable https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив