Миколаїв: правоохоронці вилучили браконьєрські сітки

Миколаїв: правоохоронці вилучили браконьєрські сітки

 Із настанням сонячної та теплої погоди, що співпало з періодом нересту риби, на Миколаївщині почастішали випадки займання очерету.
Подекуди через необережність відпочиваючих, та деколи – це злочинний умисел браконьєрів, які на випалених топках б’ють щуку, яка заходить на нерест.
– Головне управління Національної поліції в Миколаївській області отримало плавзасіб, за допомогою якого проводяться патрулювання акваторії міста та області з метою попередження та боротьби з незаконним виловом риби та підпалами очерету, – розповідає начальник Управління превентивної діяльності ГУНП України в Миколаївській області майор поліції Сергій Ігнатьєв.
– За скоєння вказаного правопорушення передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством у залежності від наслідків – адміністративна або кримінальна.
Всі підрозділи Миколаївської області орієнтовані на виявлення та запобігання вказаних правопорушень.

Під час рейду співробітники відділу поліції на воді, превентивної діяльності, патрульної поліції та працівники Управління державного агентства рибного господарства в Миколаївській області контролювали стан заплав із очеретом, проводили профілактичні бесіди та попереджали водіїв маломірних суден про заборону виходили на воду до 15 квітня.
Крім того, неподалік берегової зони, де встановлені скульптурні літери з назвою міста, поліцейськими були виявлені браконьєрські сітки.
В них знаходилось три неживі рибини, що свідчить про те, що зловмисники, які встановили злочинні снасті, не поверталися за ними.
Вилучені сітки з якорями були пошкоджені та передані працівникам Управління державного агентства рибного господарства для подальшого знищення.
Інформує: Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Комментариев 1

Офлайн
Barrywhots
Barrywhots 21 августа 2020 20:48
купить воздушные шарики на сайте шаровоз.рф

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив