У Миколаєві відзначили кращих правоохоронців, в тому числі патрульних, які врятували немовля

У Миколаєві  відзначили  кращих правоохоронців, в тому числі патрульних, які врятували немовля

Очільник поліції області Юрій Мороз відзначив кращих правоохоронців, в тому числі патрульних, які врятували немовля
Вчора, 11 квітня, під час проведення колегії у главку поліції начальник Головного управління Національної поліції в Миколаївській області генерал поліції третього рангу Юрій Мороз вручив підлеглим звання, відзнаки та винагороди.
За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особисту мужність і відвагу були відзначені співробітники Управління патрульної поліції Миколаївської області.
Нагадаємо, 26 березня близько 21.00 до поліції надійшло повідомлення, що з Інгульського мосту нетвереза жінка кинула у річку свою дитину. За лічені хвилини на місце події прибув екіпаж патрульної поліції у складі лейтенанта поліції Білоуса, лейтенанта поліції Палієнко та капрала поліції Федорова, які терміново взялись до пошуку хлопчика.
Завдяки професійним діям працівників патрульної поліції дитина була врятована та передана бригаді швидкої медичної допомоги.
За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особисту мужність і відвагу Наказом начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області нагороджено цінним подарунком – наручним годинником інспектора управління патрульної поліції в Миколаївській області лейтенанта поліції Андрія Білоуса.
Крім того, Юрій Мороз зазначив, що звернувся до міністра МВС Арсена Авакова з пропозицією про відповідне відзначення поліцейського Андрія Білоуса, який не замислюючись пірнув у крижану воду для порятунку дитини.
А також грошовою винагородою були нагороджені інспектор управління патрульної поліції в Миколаївській області лейтенант поліції Дар’я Палієнко та  поліцейський управління патрульної поліції в Миколаївській області капрал поліції Олександр Федоров.
Згідно з Наказом Голови Національної поліції України від 2 квітня присвоєно спеціальне звання «полковник поліції» підполковнику поліції Ляшку Костянтину Вікторовичу, начальнику управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування.
За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та високі показники у службовій діяльності протягом першого кварталу 2018 року грошовою винагородою капітан поліції Олександр Лебедєв, слідчий Слідчого відділу Очаківського відділу поліції.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив