Миколаїв: рік роботи буксира «Юрій Макаров»

Миколаїв: рік роботи буксира «Юрій Макаров»

«НІБУЛОН» – це єдина аграрна компанія в Україні, яка займається відродженням суднобудування, створюючи стовідсотково український флот, виготовлений з української сталі, українськими суднобудівниками на власному суднобудівно-судноремонтному заводі компанії у м. Миколаєві, – мало не єдиному в Україні підприємстві, що сьогодні будує повнокомплектні судна.
Практично кожного місяця з заводського сліпу на воду спускається нове судно. Паралельно з цим підприємством проводиться реконструкція і модернізація наявних потужностей, після завершення якої завод стане найсучаснішим в Україні і, без сумніву, одним з найкращих в Європі.
Діяльність компанії у сфері суднобудування демонструє всій Україні, що галузь отримала новий шанс для відродження. У 2017 році «НІБУЛОН» вирішив  привернути увагу влади та громадськості до видатної історії та перспектив розвитку вітчизняного суднобудування. Протягом року на суднобудівному заводі  було збудовано і спущено на воду три буксири проекту 121М, названі на честь відомих суднобудівників Миколаївщини, – Юрія Макарова, Анатолія Ганькевича та Нодарі Чантурії.
Рівно рік тому, 6 квітня 2017 року, на воду було спущено перше судно цієї серії  – буксир «Юрій Макаров». На урочистому спуску  були присутні ті, хто особисто знав Юрія Івановича, працював з ним пліч-о-пліч, прославляючи Миколаїв та Україну.
Як пояснив генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський, рішення назвати новозбудоване судно компанії ім'ям Юрія Макарова – відомого суднобудівника та багаторічного директора великого суднобудівного заводу – пов’язане з бажанням відновити справедливість. Раніше судно з його ім'ям було спущено на воду, але перейменовано в офшорній юрисдикції. Але Олексій Вадатурський вирішив, що судно, назване на честь  відомого миколаївського суднобудівника, має працювати в Україні, аби у миколаївців була не тільки пам'ять про земляка, а й впевненість у перспективності суднобудування; щоб люди не шукали роботу «по закордонах», а працевлаштувалися в рідному місті, щоб студенти знали, що суднобудівник – це найбільш перспективна професія в Миколаєві!
Уже рік збудоване на заводі компанії «НІБУЛОН» судно ефективно працює на благо нашої країни – під українським прапором, на українських річках, з українською командою, як символ того, що у національного суднобудування є майбутнє.
За цей час «Юрій Макаров» здійснив 52 рейси, транспортувавши більше 173,3 тис. тонн вантажів та пройшовши 24 850 км водних шляхів України. Буксир побував у багатьох українських містах, селищах та селах: Новій Одесі та Вознесенську, Очакові та Миколаєві, Херсоні та Голій Пристані, Козацькому та Кам’янці-Дніпровській, Запоріжжі та Дніпрі, Кременчуці, Переяслав-Хмельницькому та с. Вітове, а також взяв участь у навантаженні 12-ти іноземних суден.
«Юрій Макаров», а разом з ним і буксири «Анатолій Ганькевич» та «Нодарі Чантурія», став справжнім символом нової епохи українського суднобудування! Кожне нове судно – це трудова перемога компанії «НІБУЛОН» та новий поштовх для розвитку економіки України.
Враховуючи подальшу та безперервну розбудову вантажного флоту, вже у найближчі роки компанія «НІБУЛОН» зможе перевозити водними артеріями України до 4 млн тонн вантажів на рік.
джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив