Миколаїв: поліція встановила, хто викинув сміття на пустирі

Миколаїв: поліція встановила, хто викинув сміття на пустирі

За порушення правил благоустрою на мешканця Вітовського району складено протокол. А до адміністрації Центрального району м. Миколаєва правоохоронцями направлено клопотання щодо вжиття заходів з ліквідації стихійного звалища, яке утворилось на території Лагерного поля.
28 березня користувачем соціальної мережі Facebook в одній із груп був опублікований відеозапис, на якому невідомі розвантажували сміття з мікроавтобусу «Фольксваген» у невстановленому для цього місці.
Відповідно до пояснень автора відеозапису подія мала місце на пустирі в районі Лагерного поля у м. Миколаєві.
Вжитими заходами співробітників Управління превентивної діяльності та дільничних офіцерів поліції Центрального відділу поліції ГУНП в Миколаївській області особу, причетну до вчинення вказаного правопорушення, було встановлено.
Відносно чоловіка, який виявився мешканцем одного Вітовського району, складено протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Санкція вказаної статті передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян у розмірі від 340 до 1360 грн. При цьому, рішення по справі прийматиме адміністративна комісія.
У свою чергу, до адміністрації Центрального району м. Миколаєва направлено клопотання щодо вжиття заходів з метою ліквідації стихійного звалища, яке утворилось на території Лагерного поля.
За інф. Управління превентивної діяльності
ГУНП в Миколаївській області

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив