В Миколаєві відкрилась фотохудожня виставка

В Миколаєві відкрилась фотохудожня виставка

У приміщенні Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру відбулося відкриття творчої художньої молодіжної виставки «Вода — джерело життя», - про це пише  СВІДОК.info посилаючись на  розповідь організатора заходу - Ольгу Криницьку.
На виставці присвяченій Міжнародному дню захисту водних ресурсів, представлено понад 50 фоторобіт 27 авторів.
За словами  Ольги Криницької, метою проведення виставки є відтворення через мистецтво однієї з найцінніших людських рис — любові до рідного краю, а також привернення уваги громадськості до екологічних проблем.
Заступник голови комісії «Жінки та спорт» регіонального відділення НОК України Миколаївської області Оксана Черепановатакож привітала метрів з відкриттям виставки та наголосила, що вода – основа життя на землі, так як воді належить найважливіша роль у виникненні життя, в формуванні фізичного і хімічного середовища, клімату і погоди на нашій планеті.
Організатори заходу -  Благодійний фонд «Індиго» у партнерстві з Благодійним фондом «Рідні землі», та спілкою громадських організацій “Динаміка нового покоління”. 
Виставка пройшла під патронатом комісії «Спорт та навколишнє середовище» регіонального відділення Національного Олімпійського Комітету України в Миколаївській області за підтримки Департаменту житлово-комунального господарства виконкому міської ради.

Фото Кононенко Сергій

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив