Миколаїв на останньому місці в рейтингу безпечності

Миколаїв на останньому місці в рейтингу безпечності

Про це свідчать данні, оприлюднені Інститутом суспільно-економічних досліджень (ІСЕД) на офіційній сторінці у мережі Фейсбук
За результатами дослідження, відображенного у інфографіці, Миколаєву дісталося останнє, 24 місце.
«Чи почуваєтесь ви у безпеці у своєму місті після настання темряви?Дивіться, як відповіли на таке запитання мешканці обласних центрів України+Сєвєродонецька та Маріуполя! І порівняйте, будь ласка, з офіційною статистикою щодо кримінальних правопорушень у цих містах«, — сказано у повідомленні ІСЕД.
Директор ІСЕД з аналітичної роботи Ярослав Жалило  прокоментував це наступним чином:
«Суб’єктивна оцінка особистої безпеки є важливою складовою сприйняття становища в місті. Відчуття безпечності досить чітко корелює з оцінкою діяльності поліції, за деякими винятками (Херсон, Миколаїв, Дніпро. Житомир, Черкаси). При цьому – сприйняття значно слабше корелює з реальною криміногенною ситуацією у місті. Для лідерів за відчуттям безпечності (Львів, Тернопіль, Вінниця, Хмельницький, Харків, Чернігів) характерний нижчий рівень правопорушень на 10 тис. осіб населення, так само, найнебезпечніші за відчуттям Миколаїв, Херсон та Сєвєродонецьк характеризуються вищою злочинністю, для решти міст зв’язок неочевидний«.
Дані щодо оцінки ставлення мешканців до справ у містах і країні в цілому надані Міжнародним республіканським інститутом International Republican Institute (IRI) і Соціологічною групою Рейтинг за результатами Четвертого Муніципального опитування.

джерело

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 17:11
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor браузер для windows он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать tor браузер https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив