Миколаївцям: ВР узаконила приватні будинки, збудовані без дозволу до 2015 року

Миколаївцям: ВР узаконила приватні будинки, збудовані без дозволу до 2015 року

Верховна Рада продовжила термін прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт.
Законопроект №3696 підтримали 266 народних депутатів.
Під дію закону підпадають побудовані в період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 індивідуальні (присадибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів.
Також продовжено термін прийняття в експлуатацію господарських (присадибним) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів; побудованих до 12 березня 2011 будівель і споруд сільськогосподарського призначення.
Відповідно до закону, орган державного архітектурно-будівельного контролю за результатами технічного обстеження приймає ці споруди в експлуатацію.
Він зобов'язаний це зробити безкоштовно протягом 10 робочих днів з дня подачі заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені об'єкти будівництва, збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа.

Джерело: Українська правда

Комментариев 2

Офлайн
Гость DavidNub
Гость DavidNub 11 апреля 2018 12:11
Оставьте мне ту тсвой номер аськи ---- аренда удальцова плаза ---- Вы видела как она меня описала ---- бц зенит плаза ---- Чем тут пахнет... аааа снова споры ---- новоспасский двор бизнес центр ---- Скоро вы увидите новые комменнтарии от меня ---- бц вымпел официальный сайт ---- Ваше описание не подошло ---- бц новинский пассаж ---- В чем сила брат? ---- бц квадрат верейская 11 ---- Конкуренты не дремлют ---- бц автозаводский ---- Вот с этих сайтов надо брат пример ---- скачать активатор
Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 17:28
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor браузер для windows он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. тор браузер для windows 8,10,xp,7 https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив