Миколаївців безкоштовно перевірять на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію

Миколаївців безкоштовно перевірять на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію

Під час акції буде проводитися безкоштовне флюорографічне обстеження бажаючих, тестування на ВІЛ-інфекцію швидкими тестами.
У Миколаєві завтра, 23 березня, о 10.00 на вулиці Спаській (в районі Каштанового скверу) відбудеться акція, присвячена Всеукраїнському дню боротьби з туберкульозом, передає Depo.Миколаїв із посиланням на Миколаївську ОДА.
У заході візьмуть участь працівники Миколаївського обласного і міського протитуберкульозних диспансерів, обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг, обласного наркологічного диспансеру, Товариства Червоного Хреста, представники громадських неурядових організацій.
Під час акції, з 10.00 до 14.00, буде проводитися безкоштовне флюорографічне обстеження бажаючих, тестування на ВІЛ-інфекцію швидкими тестами, скринінгове анкетування на туберкульоз, розповсюдження буклетів, листівок з профілактики туберкульозу.

Комментариев 1

Офлайн
Иван
Иван 22 марта 2018 11:43
А зачем?! Вчера депутат горсовета Кантор публично заявил, что нужно выращивать здоровых, а не лечить больных. Соответственно, медицина в стране не нужна. Поэтому пусть эти и другие больные вымирают, чтобы оставались только здоровые. (Вообще-то это называется фашизм). 

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив