Миколаївщина: за добу 19 автівок застрягли в снігу

Миколаївщина: за добу 19 автівок застрягли в снігу

За добу рятувальники Миколаївщини 10 разів залучались для надання допомоги водіям на автошляхах області: з кюветів та снігових заметів вилучено 19 автомобілів, надано допомогу 28 особам.
До Служби порятунку від громадян вже другу добу надходять виклики про допомогу у вилученні з снігових заметів, кюветів транспортних засобів.
19 березня підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 10 разів залучались для надання допомоги водіям. Із снігових заметів витягнуто 19 автомобілів (легкових і вантажних), надано допомогу 28 особам. Дані випадки зареєстровано у Врадіївському, Братському, Южноукраїнському, Первомайському районах області. Мобільними групами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області на певних ділянках автотрас, а саме: H-14 «Олександрівка- Кропивницький-Миколаїв», Р-75 «Криве Озеро-Первомайськ», H-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв», H-24 «Благовіщенське-Миколаїв» та М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ» на спеціальній техніці підвищеної прохідності здійснювався моніторинг  доріг та надавалась допомога водіям.
За інф.ГУ ДСНС України у Миколаївській області

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 16:45
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor браузер для windows он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать русскую версию tor browser https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив