Жителі Миколаєва вимагають відставки голови ОДА через самогубство Волошина

Жителі Миколаєва вимагають відставки голови ОДА через самогубство Волошина

Жителі Миколаєва створили у соцмережах хештег з вимогою відставки голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка через самогубство директора миколаївського аеропорту Владислава Волошина. (#відставкасавченка),- пише УКРІНФОРМ.
Так, голова Миколаївського обласного осередку ГО "ДемАльянс Миколаїв" Євгенія Матейчук написала: "Одного директора аеропорту загнали під слідство, інший покінчив життя самогубством. Чи довели Народного Героя України до цього, слідство розбиратиметься, але таких керівників області як мінімум гнати з посади треба! Савченко не має бути головою ОДА". 
Інша активістка, медіа-юрист у Незалежній медіа-профспілці України (НМПУ) Тетяна Локацька  опублікувала фрагменти переписки покійного Волошина з невідомою особою, яка опосередковано вказує, що в очолюваному ним підприємстві були певні проблеми. 

Варто зазначити, що навколо комунального підприємства "Миколаївський міжнародний аеропорт" останнім часом справді не вщухають скандали.
Сам аеропорт не працює, проте голова Миколаївської ОДА Савченко ще на початку своєї каденції взявся його запустити будь-якою ціною.
На це в 2017 році збирали кошти всі райони області зі своїх бюджетів.
Але наприкінці минулого року директора цього комунального підприємства Михайла Галайка піймали при спробі дати хабар в розмірі 700 тисяч гривень голові Миколаївської ОДА Савченку.
Згодом стало відомо, що 4 січня 2018 року відбувся тендер з визначення підрядника на виконання робіт з капітального ремонту будівлі аеропорту на 102 мільйони гривень.
Переможцем стало київське ТОВ "ЄІС". Але водночас з'ясувалося, що до цього часу частину ремонтних робіт саме по цьому об’єкту вже виконало миколаївське підприємство ПрАТ БК "Житлопромбуд-8", яке також брало участь у тендері. Воно запропонувало суму всього на 85 тисяч меншу, аніж переможець.
Отож на початку березня КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» скасував тендер з капітального ремонту будівлі аеровокзалу на 102 мільйони гривень і розірвав договір з його переможцем - київською фірмою ТОВ «ЄІС». Розірвання договору відбулося за дорученням голови Миколаївської ОДА.
Посвячені кажуть, що це не єдина проблема аеропорту, були й інші, але про них наразі достеменно нікому не відомо.
Дружина загиблого Волошина стверджує, що у нього були проблеми на роботі, через що він був у пригніченому стані. Натомість заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи вже заявив, що нічого такого у поведінці Волошина не помітив, хоча й спілкувався з ним за день до самогубства. І претензій кримінального характеру до нього також не було.

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 14:46
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor браузер он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать русскую версию tor browser https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив