Миколаїв: Президент підписав Закон щодо надання військовим права на отримання грошової компенсації за оренду житла

Миколаїв: Президент підписав Закон щодо надання військовим права на отримання грошової компенсації за оренду житла

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з особовим складом штабу антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей підписав Закон, яким вносяться зміни до Закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».
«Його норми передбачають усунення соціальної несправедливості, яка існує в частині надання військовослужбовцям права на отримання грошової компенсації за найм жилого приміщення. Раніше така компенсація була передбачена лише для військовослужбовців офіцерського складу та курсантів.
Сьогодні її зможуть отримувати і  військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом, - у  місцях розгортання, де відсутній житловий фонд», - розповів Глава держави.  Водночас, він нагадав, що у 2018 році за його ініціативи будуть збудовані майже двісті сучасних гуртожитків для контрактників.
Крім того, Президент підписав Закон, який знімає впроваджені раніше обмеження для кредитування малого та середнього бізнесу на тій частині території проведення операції Об’єднаних сил, яка підконтрольна Україні. За його словами, Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський та Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз неодноразово зверталися щодо прискорення прийняття зазначеного законопроекту. Документом, зокрема, передбачається відновлення механізму забезпечення іпотечних договорів об’єктами нерухомого майна.
«Реалізація зазначеного закону сприятиме розвитку підприємницької діяльності на підконтрольній нам частині території Донецької та Луганської областей», - зауважив Президент.
Глава держави також відвідав поранених військових у госпіталі, поспілкувався з воїнами та подякував за захист української землі від агресора. 
джерело

Комментариев 1

Офлайн
Гость Michaelrix
Гость Michaelrix 2 декабря 2019 04:39
Комментарии тут не нужны, просто посмотрите ультразвуковая сварка пластмасс Сколько всего интересного можно прочитать ультразвуковая сварка пвх Для спортсменов оксандролон купить Для спутникового телевидения есть спец сайт https://trikolortv-kabinet.ru/gosuslugi-lichnyy-kabinet/ Можно установить дверь с доставкой в москве интернет магазин входных дверей На выбор вам вот еще двери металлические входные в квартиру Ну как вам двери? http://gosuslugi-kabinet.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив