Миколаїв: в рамках операції «Мігрант» правоохоронці провели рейд з виявлення іноземців-нелегалів

Миколаїв: в рамках операції «Мігрант» правоохоронці провели рейд з виявлення іноземців-нелегалів

24 лютого, в рамках операції «Мігрант» поліцейські Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області спільно з нарядом тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції та представники громадських формувань з охорони громадського порядку «Скіф» та «Кордон» провели рейд на одному із оптових (гуртових) ринків обласного центру.
Мета таких відпрацюваннь — виявлення іноземців, які допустили порушення в міграційній сфері чи незаконно перебувають на території України.
В результаті спільної роботи поліцейських та громадських формувань було виявлено двох іноземців, які викликали сумніви щодо законності їхнього перебування на території держави. Правоохоронці передали чоловіків до Управління державної міграційної служби для встановлення вказаних осіб та подальшої перевірки законності їхнього перебування на території України.
Один із зазначених іноземців виявився нелегальним мігрантом, стосовно якого вживаються відповідні заходи реагування.
Громадянин Азербайджана притягнутий до адміністративної відповідальності згідно частини 1 ст. 203 КУпАП за ухилення від виїзду з території Украіни та вживаються заходи щодо його повернення з території Украіни в примусовому порядку.
Повідомляє: Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив