ЧЕКАЙ НА АРЕШТ МАЙНА, ЯКЩО НЕ ТУРБУЄШСЯ ПРО ВЛАСНУ ДИТИНУ

ЧЕКАЙ НА АРЕШТ МАЙНА, ЯКЩО НЕ ТУРБУЄШСЯ ПРО ВЛАСНУ ДИТИНУ

 На Миколаївщині продовжують роботу мобільні групи. Вони проводять перевірку стану виконання рішень зі стягнення аліментів з недобросовісних боржників у цих регіонах, надають практичну допомогу державним виконавцям у виконанні рішень цієї категорії.
Державні виконавці територіальних відділів державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за підтримки мобільної групи Міністерства юстиції України з ліквідації заборгованості по аліментах проводиять описи майна злісних неплатників аліментів.
22.02.2018 державним виконавцем Інгульського відділу ДВС м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області в рамках виконавчого провадження щодо стягнення заборгованості по аліментам в сумі 61 000,00 грн., проведено опис та арешт 1/5 частини нежитлового приміщення - магазину, який належить на право власності боржнику.
В подальшому майно боржника буде реалізовано з метою забезпечення виконання рішення та погашення заборгованості по аліментам.
Сьогодні органи юстиції докладають максимум зусиль, щоб змусити недобросовісних боржників виконувати свої зобов’язання перед власними дітьми. Адже, чужих дітей не буває.
Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 18:58
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте тор браузер он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать тор браузер бесплатно с официального сайта https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив