Миколаївщина:виявлено пошматоване свійськими тваринами тіло 80-річного чоловіка

Миколаївщина:виявлено пошматоване свійськими тваринами тіло 80-річного чоловіка

Востаннє потерпілого селянина, який проживав сам, сусіди бачили живим ще у суботу, 17 лютого.
Занепокоївшись відсутністю чоловіка, односельці вирішили перевірити, чи все з ним гаразд, та знайшли його понівечений труп на території, де домовласник вирощував свиней в’єтнамської породи.
Експерти виявили значно пошкоджене тіло господаря та часткову відсутність його внутрішніх органів. Попередньо спеціалісти роблять висновок, що тілесні ушкодження, отримані померлим, могли йому спричинити свині.
Відомо, що за життя пенсіонер хворів і експерти припускають, що загиблий у силу свого поважного віку, міг знепритомніти, а домашні тварини у цей час пошматували його тіло.
Відомості про вказану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 КК України, як того вимагає процедура, з приміткою «Нещасний випадок». 
На місці події працювала  слідчо-оперативна група Миколаївського відділення поліції.
Обставини загибелі та остаточна причина смерті пенсіонера встановлюються. 

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 10:21
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте тор браузер он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать тор браузер на русском https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив