Миколаїв: в ЦПМСД №1 запроваджено сучасний сервіс

Миколаїв: в ЦПМСД №1 запроваджено сучасний сервіс

15 лютого 2018 року в ЦПМСД №1 офіційно запущено сервіс електронного запису на прийом до лікарів. Відтепер усі пацієнти району обслуговування ЦПМСД № 1 мають можливість записатися на прийом в зручний для себе час, не виходячи з дому: з домашнього комп’ютера або смартфону, або зателефонувати до реєстратури (за умови підписаної згоди на обробку персональних даних).
Електронний запис надає можливість закладу працювати упорядковано, максимально зменшуючи черги та час очікування прийому пацієнтів.
Ще один плюс в роботі сервісу – можливість пацієнтів відмінити чи перенести на інший час запис до лікаря. З іншого боку - лікар або адміністратор може заздалегідь перенести прийом з поважних причин, попередити пацієнта по телефону або SMS.
Для впровадження сервісу проведено велику роботу.
Адміністрація ЦПМСД № 1 протягом 2016 – 2017 років проводила комп’ютеризацію робочих місць реєстратури та лікарів.
З 29 січня 2018 року представниками компанії Helsi проведено інтенсивний курс навчання комп’ютерної грамотності та користування програмним продуктом (електронним сервісом) для всіх медичних працівників ЦПМСД № 1.
Тренінги пройшли усі лікарі, медсестри та реєстратори різної вікової категорії.
Електронний запис до лікаря - це тільки початковий етап. 
Наступний крок – оформлення амбулаторних електронних карт (після підписання декларації пацієнта з лікарем), виписування електронних рецептів.
Зареєструватися в режимі онлайн на прийом до лікаря можна за посиланням: 
https://helsi.me/
Інформує: Управління охорони здоров'я міської ради

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 05:09
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor browser он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать бесплатный тор браузер https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив