Автори одного з проектів “Громадського бюджету” бажають зробити комфортним пляж “Чайка”

Автори одного з проектів “Громадського бюджету”  бажають зробити комфортним пляж “Чайка”

 Стартувало загальноміське голосування за проекти, подані миколаївцями в рамках Програми “Громадський бюджет Миколаєва на 2017-2020 роки”
Проектів, що стосуються Корабельного району, – 21 з допущених до голосування 76-ти.
Один з них – проект № 15 – модернізація міського пляжу “Чайка”, що знаходиться в Корабельному районі м. Миколаїв (вартість проекту – 624 830 грн (категорія “великі”).
“Ми дуже хочемо робити позитивний вплив на місто й подаємо проект реконструкції пляжу, на якому займаємося спортом.
Хочемо, щоб модернізована «Чайка» розвивала культуру спорту, спілкування і здорового способу життя й читання.
«Чайка» – річковий пляж з гарним краєвидом, оточений сосновим бором, що може стати місцем для оздоровлення та відпочинку кожного. Пляж з Wi-Fi, Bluetooth колонкою, спортивним майданчиком (дерев’яна площадка для танців / йоги / фітнесу, 8 тренажерів, волейбольний майданчик, відпочинковою зоною з лавочками та шафою для bookcrossing, дитячою зоною – мрія, яка стане реальністю, за допомогою кожного з нас”, – розповідають автори проекту (Українська академія лідерства).

Див. ВІДЕО
Автори проекту провели соціологічне опитування серед миколаївців, питаючи їх, навіщо місцянам потрібен пляж “Чайка”. Результати – у ВІДЕО.
Ось як самі автори проекту презентують його:

Вартість проекту, запропонована авторами, складала 111 254 грн.

Але загальна сума проекту, відкоригована згідно із зауваженнями Експертної групи, складає тепер 624830 грн (авторами спільно з адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради збільшено кошторис на улаштування ігрових дитячих елементів та спортивного обладнання, облаштування майданчика питною водою).

Як повідомлялося, кожен миколаєвець може проголосувати за 2 проекти – один великий і один малий.
Повний перелік (список) проектів, які отримали позитивну оцінку за результатами розгляду експертною групою з питань Громадського бюджету м. Миколаєва та допущені до відкритого голосування, можна побачити ТУТ.
Проголосувати за обрані Вами проекти можна на інтернет-порталі “Громадський бюджет м. Миколаєва”. Перед голосуванням спочатку потрібно зареєструватися на цьому порталі й підтвердити свою особу за допомогою електронного цифрового підпису або банк-ID. Покрокова інструкція реєстрації – на головній сторінці порталу.   

Якщо ви хочете віддати свій голос у паперовому вигляді, прийдіть до ЦНАПу (в будівлі міськради), пред’явіть документи, що засвідчують особу, отримайте бланк для голосування (обов’язково з підписом відповідальної особи ЦНАПу) і зробіть свій вибір. Право голосувати мають громадяни, які зареєстровані та проживають у Миколаєві.
Після завершення терміну голосування опечатану скриньку направлять до Координаційної ради, яка підбиватиме підсумки. Проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою, стануть переможцями. Якщо у ході голосування кілька проектів наберуть однакову кількість голосів, пріоритетність виконання проекту визначатиметься жеребкуванням.
На реалізацію ідей громадян у міській Програмі “Громадський бюджет м. Миколаєва” у 2018 році передбачено 10 млн грн. 30% коштів спрямують на малі проекти, а 70% – на великі.
Джерело: korabelov.info

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив