5 кращих способів швидко і ефективно вивчити Правила дорожнього руху

5 кращих способів швидко і ефективно вивчити Правила дорожнього руху

Людський мозок запам’ятовує тільки те, що вважає за потрібне і важливе. Абстрактні поняття і цифри він, як правило, забуває. Саме тому багатьом так складно підготуватися до іспитів або вивчити Правила дорожнього руху.
ФАКТ.
Як відомо, в Україні з 2018 року діятимуть нові правила для отримання водійських прав.
Водіям, які будуть отримувати права вперше, видадуть посвідчення терміном на два роки. Якщо протягом двох років у людини буде менше двох адміністративних порушень, то права можна буде обміняти без перескладання іспитів. Якщо ж водій-новачок в перші два роки продемонстрував незнання ПДР, йому доведеться повторно складати іспити.
Крім цього, законом вводиться відеофіксація порушень ПДР. Нововведення повинні стимулювати водіїв, особливо новачків, більш ретельно вивчати правила і дотримуватися їх.
ВЧИМО ПДР. Спроби вивчити Правила дорожнього руху по книзі для багатьох обертаються провалом. Справа в тому, що людський мозок сприймає нецікаву інформацію як інформаційне сміття, і оперативно позбавляється від неї. Саме тому зубріння матеріалів по книзі не принесе очікуваних результатів. Щоб надовго запам’ятати ПДР, необхідно використовувати інші підходи.
1 ТРОХИ ОСОБИСТОГО. 
Якщо вас одного разу оштрафують за поворот в недозволеному місці, ви надовго запам’ятаєте це правило і вже точно постараєтеся уникнути повторення помилки. Безумовно, вчитися на штрафах не найкраща ідея, але можна підійти до питання з іншого боку. Постарайтеся приміряти ПДР на себе, додати в них щось особисте. Наприклад, добираючись на роботу на трамваї, подумайте про перевагу трамвая в порівнянні з автомобілями. Запам’ятайте, що трамвай «завжди правий». За цією ж схемою можна вивчити всі правила, в яких фігурує громадський транспорт.
2 ГУМОР. 
Доведено, що сміх позитивно впливає на нашу пам’ять. Коли ви над чимось смієтеся, велика ймовірність, що ви це запам’ятаєте. Цей метод можна застосувати і до вивчення Правил дорожнього руху. У цьому допоможуть анекдоти, меми та смішні огляди.
3 ВІДЕО. 
Навчальні відеоматеріали запам’ятовуються в рази швидше, ніж правила, викладені в книзі. Знайдіть відеокурси по вивченню ПДР.
4 МАЛЮНКИ. 
У школі багатьом доводилося малювати інформаційні плакати з техніки безпеки, правил дорожнього руху і правил поведінки на воді. Це неспроста, адже відомо, що інформація у вигляді картинок, особливо власноруч намальованих, відкладається в нашій пам’яті набагато краще, ніж прочитаний матеріал. Якщо вам складно запам’ятати правило, проілюструйте його.
5 СПОСТЕРІГАТИ ЗА ВОДІЄМ. 
Якщо у вас є можливість, намагайтеся спостерігати за водієм. Ще краще, якщо водій буде коментувати свої маневри.
Джерело: uk.etcetera

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив