Школа депутатів закрилася, але не попрощалася : підсумки і плани готові

Школа депутатів закрилася, але не попрощалася : підсумки і плани готові

ДемАльянс відзвітував про завершення проекту Школа Депутатів

У Миколаєві закінчилося навчання в Школі депутатів від ДемАльянсу. Заняття тривали дві суботи поспіль, на них слухачі дізналися про роботу депутатів: як працювати на виборчих округах, як проводити публічні виступи, що таке фандрейзинг та ще багато цікавого.
В перший день, 20 січня, виступали депутат України Олег Берестовий, засновник ГО «Платформа Громадський Контроль» Артем Романюков, голова Мішково-Погорілівської ради Андрій Ботанін та народна депутатка, член політради ДемАльянсу Світлана Заліщук.
Цього дня слухачі дізнались про фандрейзинг, про внутрішню та зовнішню роботу органів місцевого самоврядування та про нюанси роботи на посаді сільського голови.
Навчання другого дня, 27 січня, проводили Евгенія Матейчук, Павло Курганський, Андрій Круглашов та Ярослав Захаренко. Студенти курсу політичної школи добули знання з теми публічних виступів, особливостей передвиборчої кампанії в Миколаєві, роботи органів місцевого самоврядування.
Важливим виступом стала мова Ярослава Захаренка, бо він висвітлював актуальну для міста проблему — якість доріг в Миколаєві. Він розповідав про проведені роботи та заходи щодо вирішення цього болючого питання.
По закінченні лекцій 29 слухачів отримали сертифікати. Учасники виявили бажання застосувати свої знання на практиці.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив