Миколаївців запрошують взяти участь у конкурсі «Підтримай Вікімандри українською»

Миколаївців запрошують взяти участь у конкурсі «Підтримай Вікімандри українською»

З 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською», мета якого – наповнення інформацією ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.
Вікімандри – один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.
У конкурсі можуть взяти участь всі охочі. Завдання конкурсантів – створювати нові та покращувати статті у Вікімандрах українською мовою, а також створювати нові статті про Україну у Вікімандрах іноземними мовами. Учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроектах.
Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень. Головний приз – туристична поїздка в межах України. 2-10 місця у загальному заліку – сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.
Організатори конкурсу вважають, що проведення конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» дасть можливість поділитися своїми враженнями з мандрівниками та підготуватися до нових мандрівок, а головне – створити якісний контент про куточки України й одночасно доповнити вільний путівник українською мовою.
 
З пропозиціями щодо співпраці й запитаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: [email protected]
Інформує: Пресс-служба Миколаївської ОДА.Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 05:18
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте тор браузер для windows на русском он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать tor browser 32 bit https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив