ДемАльянс: стань депутатом і розвивай своє місто

ДемАльянс: стань депутатом і розвивай своє місто

З 20 січня 100 мешканців Миколаєва зможуть пройти депутатську школу. Відбір розпочато.

Для тих, хто бажає змінити чинну місцеву владу, з 20 січня в школі депутатів від ДемАльянсу починається навчання. Всього 100 мешканців Миколаєва зможуть пройти курс і надалі стати депутатом. Викладачі школи розкажуть про формування і розподіл міського бюджету, роботу на виборчих дільницях, фандрайзінг та публічні виступи.

Навчання розраховане на тих, кому набридло злитися на органи місцевого самоврядування в коментарях в Фейсбуці, і він готовий діяти — стати частиною міської адміністративної верхівки. Без належних знань неможливо успішно змінити діючу владу, тому Демократичний Альянс запускає експрес-навчання для найактивніших і небайдужих мешканців міста.
Записатися в школу може будь-хто, але місць всього 100. Навчання буде проводитись по суботах, тому відвідувати їх без відриву від роботи можуть практично всі. Заняття передбачають теоретичну і практичну частини. На виконання домашнього завдання дається тиждень.
Учні школи дізнаються про комплексну роботу депутатів — від азів ораторства і переконання до принципів наповнення і розподілу міського бюджету.
В навчання також входить:
  • інформація про то, як долучити безкоштовні ресурси для передвиборної кампанії;
  • лекції про місцеве самоврядування, наповнення і розподіл міського бюджету;
  • інформація про способи ефективного донесення своїх цілей та планів до виборців;
  • розробка плану і стратегії робіт на виборчій дільниці.
Для учасників школи будуть створені закриті групи в Фейсбуці, де вони зможуть спілкуватися, заводити нові знайомства, обговорювати теоретичні та практичні частини навчання.
Реєстрація
Щоб почати змінювати своє життя і життя міста, реєструйтеся на http://nikolaev-demalliance.site/. Школа чекає ініціативних, активних і небайдужих учнів.
Контакти:
Матейчук Євгенія
(093) 079 08 56
Evgeniya.matejchuk@gmail.com
https://www.facebook.com/e.matejchuk
nikolaev-demalliance.site
---

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив