НА НИКОЛАЕВЩИНЕ ДЕПУТАТ ПОЗАБОТИЛСЯ О БЕЗОПАСНОСТИ ЛЮДЕЙ НА ПЕШЕХОДНОМ МОСТУ

НА НИКОЛАЕВЩИНЕ ДЕПУТАТ ПОЗАБОТИЛСЯ О БЕЗОПАСНОСТИ ЛЮДЕЙ НА ПЕШЕХОДНОМ МОСТУ

З допомогою депутата Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Юрія Кормишкіна на пішохідному мосту між селами Єлізаветівка та Баратівка Снігурівського району було встановлено огорожу
Сама конструкція мосту має певні недоліки, одна з них – доволі широкі проміжки між бічними балками, через які дуже запросто може пролізти дитина. В червні 2016 року на цьому сумнозвісному мосту трапилася трагедія: у воду впали дві дівчинки, одна з яких потонула. Про це йдеться у повідомленні Снігурівка.інфо.
При проведенні обговорення по створенню Снігурівської ОТГ до голови райдержадміністрації Інни Бойко звернулися жителі села Єлізаветівка з проханням відремонтувати даний міст.
Голова райдержадміністрації звернулася по допомогу до депутата обласної ради Юрія Кормишкіна . За сприяння депутата обласної ради було встановлено огорожу. Голова адміністрації спільно з депутатом намітили, що з настанням тепла будуть вирішуватися питання заміни настилу та укріплення несучих елементів конструкції мосту.


Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 13:49
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor browser для windows он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать тор браузер на пк https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив