Пілотний проект «Шлюб за добу» у Миколаївській області

Пілотний проект «Шлюб за добу» у Миколаївській області

З метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у зазначеній сфері, та для забезпечення реалізації гарантованого державною права на шлюб, зокрема для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р запроваджено реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем.
Про це повідомив Южноукраїнський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану.
Наведений пілотний проект передбачає можливість проведення державної реєстрації шлюбу у місці та у строк, визначений заявниками, у тому числі в день подання відповідної заяви.
Так, з 13 січня 2017 року даний пілотний проект розпочав свою роботу у місті Миколаєві, а з 07 грудня 2017 року відповідно до розпорядження КМУ від 15.11.2017 р. № 812-р – також у містах Вознесенську та Первомайську.
У місті Миколаєві діють два організатора «Шлюбу за добу» :
 1) комунальна установа «Миколаївський міський палац культури та урочистих подій», розташований за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 44 (контактні телефони – (0512) 372824372823), а також Палац, який знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Шевченка, 58.,
2) комунальний заклад культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей», який розташовано за адресою: м. Миколаїв, вул. Набережна, 29 (контактні телефони – (0512) 370219; 377038).
У місті Вознесенську:
- комунальний заклад «Міський будинок культури», розташований за адресою: м. Вознесенськ, вул. Одеська, 22 (контактні телефони – (05134) 45365; 43390.
У місті Первомайську:
- комунальна установа «Первомайський міський дитячо-юнацький центр національного відродження», розташований за адресою: м. Первомайськ, вул. Грушевського, 10 (контактні телефони – (05161) 43069, 43424.
Для того, щоб зареєструвати шлюб за добу необхідно виконати прості кроки.
Крок 1 – обрати дату та місце реєстрації шлюбу шляхом звернення до організатора. Організатор пропонує молодятам на вибір ще одне приміщення Палацу, яке знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Шевченка, 58. Обидві будівлі знаходяться в історичному центрі міста та пристосовані для проведення подібних заходів.
Крок 2 – підготувати документи для реєстрації.
Нареченим необхідно підготувати та надати наступні документи:
  • паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі, якщо заявником є іноземець, особа без громадянства, додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.
  • у разі, якщо заявники або один з них раніше перебували у шлюбі – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).
Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченому в установленому порядку.
Крок 3 – удвох, в обраний час, в обраному місці зареєструвати шлюб та отримати свідоцтва про укладення шлюбу.
Механізм надання даної послуги доволі простий, чоловік та жінка, за умови досягнення шлюбного віку або отримання в судовому порядку прав на шлюб, звертаються до організатора державної реєстрації шлюбу (незалежно від місця проживання та громадянства), обирають місце та час реєстрації, узгоджують з організатором всі процедурні питання. Після цього між організатором і заявниками укладається договір у письмовій формі, подається заявка на проведення державної реєстрації шлюбу, сплачується державне мито та платні послуги.
Вартість даної послуги складає:
  • у місті Миколаєві – 1623,2 грн. (організатор 1) та 1723, 2 грн. (організатор 2), а якщо шлюб укладається в позаробочий час, у вихідні та святкові дні (неділя та понеділок для відділів ДРАЦС вихідні дні. Позаробочий час з середи по п’ятницю після 17.00, у суботу після 16.00), то загальна вартість послуги складатиме – 1708,73 грн. та 1808,73 грн.;
  • у місті Вознесенську – 1714,82 грн., а якщо шлюб укладається в позаробочий час, у вихідні та святкові дні (неділя та понеділок для відділів ДРАЦС вихідні дні. Позаробочий час з середи по п’ятницю після 17.00, у суботу після 16.00), то загальна вартість послуги складатиме – 1800,35 грн.;
  • у місті Первомайську  - 1514,82 грн., а якщо шлюб укладається в позаробочий час, у вихідні та святкові дні (неділя та понеділок для відділів ДРАЦС вихідні дні. Позаробочий час з середи по п’ятницю після 17.00, у суботу після 16.00), то загальна вартість послуги складатиме – 1600,35 грн.
Подана заявка невідкладно передається до відділу ДРАЦС.
Працівник відділу ДРАЦС перевіряє документи, складає та надає на підписання нареченим заяву про державну реєстрацію шлюбу, після чого забезпечує проведення державної реєстрації шлюбу, в тому числі урочистої церемонії весілля у місці та в певний час, що були обрані нареченими. На підтвердження проведеної державної реєстрації видаються свідоцтва про шлюб. Відомості про реєстрацію шлюбу вносяться до Державного реєстру актів цивільного стану громадян у встановленому законодавством порядку.
джерело

Комментариев 2

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 12:54
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor браузер для windows он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать бесплатно tor browser https://tor-browser-vpn.ru/
Офлайн
Гость Hermanemask
Гость Hermanemask 23 апреля 2020 19:32
заправка картриджей иркутск ----- Кликните чтобы увидеть это чудо ----- assassins creed origins ---- Хочешь поиграть в онлайн игры? ---- ультразвуковой отпугиватель клещей для собак ---- Для собак магазин ---- ввгнг а frls 3х2 5 кабель ---- Просто прекрасно ---- Скачать KMPlayer для Windows 7

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив