Миколаївцям: прикмети на удачу

Миколаївцям:  прикмети на удачу

Окрім милування новорічною ялинкою варто зробити все те, що має привернути удачу, здоров'я і багатство. "Ось список прикмет, які принесуть добробут у 2018 році", - пише ukr.media.

Подбайте про їх виконання, адже як рік зустрінеш, так його і проведеш.
1. Собака — це дружелюбна істота, тому зустрічати Новий рік рекомендується у великій і веселій компанії. Свято, проведене в колі близьких людей, — запорука щасливого майбутнього.
2. Новий рік потрібно святкувати у чомусь новому, тоді і весь рік буде вдалим. Якщо за ніч переодягнутися кілька разів, у вас часто будуть обновки.
3. Не варто спати в святкову ніч, інакше ризикуєте пропустити все цікаве в 2018-м.
4. У Новий рік в будинку повинні бути гроші, не давайте в борг і самі не беріть. Віддайте всі борги і позичені речі.
5. Щоб весь рік у хаті було щастя, першим до нього повинен зайти чоловік.
6. Колір наступного року — жовтий. У ньому і зустрічайте свято. Крім нього можна віддати перевагу нарядам теракотового, пісочного і золотистого відтінків.
7. Не прибирайте в будинку 1 січня, щоб не було збитків.
8. Щоб був достаток на ялинку потрібно повісити грошові знаки. Так що вам залишилося тільки вибрати валюту, у якій хочете отримувати прибуток. Шкода, біткойни не можна повісити.
9. Якщо вас випадково погладять по голові, весь рік буде щасливим.
10. Якщо в новорічну ніч на вас буде гавкати собака — слід бути обережними з іншими.
11. Щоб все склалося, як ви задумали, після півночі першим ділом погодуйте собаку. Також спостерігайте, як вона поїсть: добре — благополуччя прийде легко, мало — доведеться потрудитися.
12. Обов'язково проведіть рік зі старими друзями.
І наостанок цінна рекомендація. Згадайте все прекрасне, що сталося з вами в 2017-му, зателефонуйте своїм рідним і близьким і подякуйте їх. Відпустіть все погане, вибачте і йдіть з легкою душею в 2018 рік!

Комментариев 2

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 16:50
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor browser для windows на русском он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. тор браузер для виндовс https://tor-browser-vpn.ru/
Офлайн
ShawnWomma
ShawnWomma 26 августа 2020 06:19
Шарики с доставкой всегда пригодятся, особенно на праздник детям гирлянда из воздушных шаров - Красиво и качественно, что конечно порадует многих. http://pego.kiev.ua/member.php?u=290927 упровакс

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив