Запрошують на обласну виставку «Диптих-ART»

Запрошують на обласну виставку «Диптих-ART»

Життя – це кольорова гра, яка насичує, надихає, викликає неповторні відчуття. Коли ж вони сильніші: коли манить чорно-біла містерія чи заворожує різнокольорове буяння? Миколаївський обласний центр народної творчості запрошує поціновувачів краси й гармонії буття на дивний захід, який демонструє неповторну гру емоцій людської підсвідомості – обласну виставку художніх виробів майстрів Миколаївщини «ДИПТИХ-ART». А на що реагує саме ваша фантазія? Завітайте на відкриття й ви, дізнаєтеся про себе багато нового!
Майстер-класи, знайомство з сучасними віяннями творчості, відкриття нових імен та знайомство з творчим досвідом заслужених майстрів України — все це та багато чого іншого у новому творчому проекті «ДИПТИХ-ART».
Захід відбувається як показовий у рамках цьогорічної наради директорів районних та міських будинків культури, районних організаційно-методичних центрів і клубних закладів об’єднаних територіальних громад.
Час та місце зустрічі: 13 грудня 2017 року о 14.00 у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею ( вул. Набережна, 29)
.

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 15:32
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor браузер для windows он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать браузер тор на русском языке https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив