До Одеси з Києва можна буде доїхати за дві години

До Одеси з Києва можна буде доїхати за дві години

Міністр інфраструктури виступає за запуск поїзда швидкісного сполучення між Києвом і Одесою.
Для запуску такого повідомлення знадобляться значні капіталовкладення, але Володимир Омелян впевнений, що такий варіант пересування буде користуватися попитом, незважаючи на високу ціну квитка, зате дістатися до столиці або звідти до Чорного моря можна буде всього за пару годин, передає “Народна Правда”.
Міністр заявив, що впевнений “на 200 відсотків”, що пасажирський потік буде. Але дістатися з Києва до Одеси буде можливо за дві години, і ціна квитка буде близько 500-700 гривень.
Омелян також припустив, що оптимальним шляхом прокладання швидкісного маршруту було б уздовж автотраси Київ-Одеса, там держава вже володіє землею.
При цьому необхідно врахувати, що будівництво кілометра дороги обійдеться в 1-2 млн. євро, тобто в сумі це приблизно 500-800 мільйонів. Ще в 10 млн. євро обійдеться один швидкісний потяг, а всього таких потрібно чотири.
Але у проекту є безсумнівна перспектива розвитку. Зокрема, за словами міністра, цю дорогу можна в подальшому з’єднати зі Львовом, а також із Західною Європою.
Минулого літа повідомлялося, що з вини Укрзалізниці пасажирам швидкісного поїзда Одеса-Київ довелося їхати стоячи.
джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив